Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Deniz sanırım bu markalar daha kaliteli. Çünkü fiyatlarıda diğerlerinden yüksek.

Üye
    profiti Avatarı

Gerçek Adı
    erdinç
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@denizvmavii

devilbiss kullan

deniz hanım ben 15 senedir uyku apne hastasıyım senin bu cihazı kullanman lazım hayatı seviyorsan alışırsın hiç kafana takma kilo kaç acaba kilo varsa kiloda vermen lazım devilbiss kullan bi sıkıntı olursa dönersin geçmiş olsun

Üye
    coko Avatarı

Gerçek Adı
    Salih
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bende uyku testine gittim ve banada bipap verdiler burun maskesiyle gayet rahat uyudum fakat ağızım acayip kurudu dudaklarım çatlıcak duruma geldi. Benim isteğim kullanan arkadaşlar varsa nemlendiricili olanı var diyolar bipap st diye mi geçiyor bir bilgi verebilir misiniz? Yarın doktora gidicem ona göre yazdırıcam çünkü

Üye
    denizvmavii Avatarı

Gerçek Adı
    DENİZ
    Son Giriş
    24.09-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@profiti
    çok teşekkürler Erdinç..Deniz bey olacak solunum testi yapıldı..uyku apnesi değilde solunum yetersizliği olduğu söylendi..Gece yatarken kullanmam gerekiyormuş..kilo 50kg.. ne tür maske kullanıyorsun? benim kafama yatan burun yastığı denen model..ağız v burunu kapsayan maskenin kullanışlı olmayacağını sanıyorum.
    Devilbiss e kolay ulaşılıyor mu? cihazı aldıktan sonra 1 sorunla karşılaştığımız da servis hizmeti nasıl?

@muratoto
    muratoto her pahalı ürün kalitelidir diye bir şey yok..fakat aklımda olan bu 2-3 markadan biri..satış sonrası desteği de önemli..

Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

@profiti Sen Devilbiss mi kullanıyorsun.

Üye
    snelman Avatarı

Gerçek Adı
    salih turan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:58
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    2

bende yeni bpap cihazı aldım.bende tıkayıcı apne varmış.ben resmed markasını tercih ettim.kime sorarsam herkes önce philips sonra resmed dedi.Alacak olan arkadaşlara tavsiyem internet sitelerindeki fiyatlar yüksek medikalcilerle çok iyi pazarlık yapsınlar. bilgi alışverişi yapmak isteyen salihturan_@hotmail.com.dan bana ulaşabilir.

Üye
    saysaffet Avatarı

Gerçek Adı
    saffet
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar ben cpap kullanıyorum uyku apnesi için ben çok araştırdım en iyisi resmed zaten bu hastalığı da bulan avusturyalı bir bilim adamının ismi heral birde ek olarak nemlendirici(su buharı üretiyo )(boğaz kurumasını önlüyo) aldım çok işe yarıyor makinaya takılıyor 500 tl civarında

Üye
    MuratKinq Avatarı

Son Giriş
    10.04-2017
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende 4 yıldır bipap ve oksijen cihazı kullanıyorum soru sormak isteyene yardımcı olurum artık uzmanı olduk çıktık bu işlerin bence çok kaliteli bir cihaz almanızı tavsiye etmem çok büyük fiyat farkı çıkarıyorlar ayrıca bakımını yaparsanız en kötüsü bile bozulmaz filtrelerini 2 haftada bir temizleyin benim bipap resmart oksijen cihazı ise oxilife hiç bir sorunum olmadı 4 yıldır sadece bipap maskesi kırıldı. Hatırlatayım her yıl 1 maske alma hakkınız var unutmayın doktorunuza gidin her yıl yeniden maske yazdırınız.

Üye
    darkk Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eşim 2 yıldır fisher paykel sleepstyle 200 cihazını kullanıyor.düzenli olarak kullanmasına rağmen kilo alışı devam etti. FİSHER PAYKEL FULL FACE 432 MASKE kullanıyor ancak gece slikondan hava kaçırıyor ve takılıyken dahi horlama ve tıkanma oluyor. benim sormak istediğim hem konfor hem de kullanım açısından memnun olduğunuz maske var mı?

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Bipap st kullanıyorum.Markası Sleep Time.Şuana kadar memnunum.Sgk tamamını ödüyor bu markada.Üste herhangi bir para ödemesi yapmadım.Ayrıca nemlendiricide kendi üzerinde onada para ödemiyorsunuz.Maske konusu en önemli şey bana göre.Hava kaçağı olmaması gerek.Ben oranozal yani ağız ve burnu kaplayan maske kullanıyorum.Elbette ki rahatsız olduğum tarafları var ama,Uyku apnesinin vücuda verdiği zararlarla kıyaslanamaz.Bir diğer önemli husus ise cihazın uyguladığı basınç.Titresyon testinde hangi basınçla apnelerin giderildiği belirlenip(Epap-İpap),cihaza işlenmekte ve bu basınçla hava üfürmektedir.Dolayısıyla yüksek basınçla bu cihazları kullananlar,düşük hava basıncı kullanalara göre daha fazla sorunlar yaşamaktalar.

Üye
    dogan3200 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan kaya
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    20:51
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende 8 ay oldu kulanalı ama ben maske seçemedim acaba bana fotoraflı gönderirmisiniz hangi maske daha kolay... bana burun kısmına kaplayandan kulandım hava kaçırdı gözlerimi vuruyor havası gece uyanıyorum rahat edemedim medikalçi dediki 200 tl kadar devlet ödüyor maskesi daha kalitelisini alırsan farkını ödersin dedi kalitelisi 400 tl 200 tl devlet ödüyor geri kalan 200 tl sen vereceksin dediler doğrumudur yoksa doktor yazdığı maskeye kendimiz isdediğimiz maskeye alabiliyormuyuz

Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir yıl sonra maske değişimi veriyorlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12