Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @faruk34

merhaba...büyük oranda atlaşmışsınız illeti...ufak sekeller kalsa da bence iyileşme düzeyiniz takdire şayan bir tümör varlığına göre...azminizi tebrik ederim,fizik tedavi ile yapabileceğiniz her katkıyı yapmışınız kendinize...buna da şükür demek lazım...ve bir de önemli olan ağrılarınızın olmaması...şanslısınız bu anlamda da sanıyorum....ben dün MR i çektirdim,kontrastlı mı değil mi diye sorduğumda kontrastlı olduğu belirtilmemiş dediler...düz MR çektirdim...sadece kafa 1 haftaya vereceklermiş sonucu...inanırmısınız bazen diyorum ki beynimde sorun olsun ve bir kez ölüp gideyim,,HNPP ile yaşamak her gün ölmek demek çünki,,acaba bir daha bir felç olur mu diye insanın için için kendini yemesi...en azından insan ötekinde bir kez ölür,hergün değil(,,,karamsar görünebilirm ama bu bir realite...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Sinir basılarında dayanılmaz ağrılar her zaman olur.Tümör cıkartılınca sinire baskı azaldı bir gram ağrı hissetmedim.Düzelme hemen olmadı bir bebek doğumdan 1 yaşına nasıl girer süreç aynı öyle.İnsan o dönemler karamsar oluyor fakat ufak bir iyileşme sinyalini yakalamak önemli, zor ve meşakatli yol İnsan iyi doktorlarla karşılaştırsın.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @faruk34

amin....ağrılarınızdan kurtulmanız sevindirici,,,evet iyi doktor bulana kadar ne kadar eziyet çektiğimi bi ben bilirim bir de Allah,,, 15 gün süründüm resmen,psikolojk acı da bir yandan...korku,keder.....sizin durumunuz tamamıyla psikolojik diyen utanmazlar bile gördüm...en sonunda Acıbadem Hastanesi doğru prosedürü uyguladı....lumbosakral MR,kan testleri,dna analizi,ana testi vs....dna testi sonucu da perşembe günü belli olucak...beklemedeyim..şurası bir gerçek,,,BURSA DEVLET HASTANELERİ SUÇ İŞLİYOR RESMEN! aniden felç olan birine ağrı kesici verip yollayamazsınız....sağlığım yerinde olsa Müezzinoğlu'na kadar çıkıp bu rezillikleri anlatacağım ama şuan adam gibi yürüyemezken yapamam..
    Konu Solveus tarafından değiştirilmiştir (14.09-2015 Saat 23:11 ). Gerekçe: imla

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12