Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umudumrabbim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar kronik bobrek yetmezeliğinde keratinin ve protein kacagında iyileşme oluyormu? eger olmuyorsa normale donuyorsa akut bobrek yetmezliğidir diyebilirmiyiz? saygılar

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Protein kaçağında çok fazla iyileşme olmuyor diye biliyorum. Ama kreatin de iyileşme olabiliyor ve kronik değil akut böbrek yetmezliklerinde oluyor genelde. Hastanelere gelip böbrek yetmezliği konulan ve 1 ay içerisinde geçici kateterle diyalize girip sonra iyileşen hastalarla çok karşılaştım.
    Kronik hale gelip 1,5-2 sene diyalize giren sonradan iyileşen hastalarda oluyormuş.

Üye
    umudumrabbim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

tesekurler@hasan_06 kardesim valla adamlar bana kroniksin deidler sonradan kerwtin ve protein kacağinda iyileşmeler oldu soyleki 3,52 olan keratin 2,38 e 3359 olan protein kacaği 2745 e geriledi olumlu gelişme sanki cunku bilidğim kronik bobrekde iyileşme olmuyor sanırım ..bende buraya yzaraak siz degerli dostların bilgiisne actım yorum yapan yapmayandan Allah razi olsun

Üye
    serap_25 Avatarı

Gerçek Adı
    SERAP
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Başka bir hastalığınız varmı ? Çünkü böbrek ary yada kry evresine gelmesi için başka bir faktör olmalı . Böbrek yalnış kullanılmış antibiyotik ağrıkesici vs ilaçlar yüzünden değerler yükselirse toksitlenme olmuşsa Allahın izni ile onun dönüşü var. Fakat diğer sebeplerden geri dönüş biraz. Aynı süreci yaşayan biri olarak geçmiş olsun diyorum.

Üye
    umudumrabbim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    serap hanım baska bir hastalık yok ama yuksek tansiyondna dolayyı kalp biraz etkilenmişdi en cektiğim mr lar da temzi cıktı herseyin hayırlısı Allah ın dediği olacak zaten bunun bilincindeyim elhamdullillah ne olursa ben sadece yaradana teslim oldum doktorların demsei cok farklı bir sey

Başlığın Etiketleri