Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    s.halicioglu Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bel fıtığı ameliyatı neticesinde böyle bir sıkıntı yaşıyorum yaklaşık iki yıl geçti fizyoterapi ile bir noktaya kadar geldi.Tabanlık kullanıyorum düz yolda belli bir konfor sağlıyor sıkıntı bozuk yollarda mesela arnavut kaldırımında yürürken sol ayak dönme yapıyor ve tempolu yürüyemiyorum.Slikon destek cırtlı aldım kullanamadım neden ayak hassas yara yapıyor,ağrı yapıyor,batıyor en önemlisi ayağı sabit tutuyor.

Benim gibi bu sıkıntıları yaşamış arkadaşalrın tavsıyesini bekliyorum, ayakta güç olmasa da belli bir esneme var(yay bandı çalışmıyor)özellikle dengeyi sağlayacak yürüme konforunu artıracak bir destek adı yada bunu satan firmalar vs(anadolu yakasında ikamet ediyorum).
    Şimdiden teşekkür ediyorum Allah tüm sıkıntısı olanlara şifalar versin.

Üye
    ASGOKCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Gökçeyurt
    Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun, bende de düşük ayak var. Reflex afo kullanıyorum. Hazır olanlardan aldım. Bazı sıkıntıları var. İstanbul Fizik Tedavi Hastanesinde ölçü alınarak özel imalat afo yapılıyormuş bugünlerde oraya başvuracağım. Hastane Bahçelievlerde. Siz de gidin derim.

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

Benim ayak bilegim dondurulduda tabanlik yaptiracam tavsiyelerini nelerdir ve fiyat soylersrniz sevinirim

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    19:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dynamıc walk ben kullandım fakat videoda gösterdiği gibi koşa bilmemi sağlamadığı için artık kullanmıyorum ben onu takınca koşabilirmiyim hayaliyle aldım ama ben istediğim performansı alamadım benim durumum afo olmadanda şükür yürüyebiliyorum ayağim yere takılmıyor çünkü tam düşük ayak değil