TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 51 mesajın 46-51 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    161

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @soneman teşekkürler sizede geçmiş olsun, yukarda botoksla ilgili deneyimimi yazdım, sizde bu konu üzerine uzman olan bi ürologla görüşüp sorun derim..

Üye
    dragonsga Avatarı

Gerçek Adı
    sami
    Son Giriş
    22.09-2021
    Saat
    10:50
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

mrb 2014 yılında ankara dıskapı hastanesinde botoks yaptırdım mesanem 120 cc idi botoks sonrasında kapasıtem 500cclere kadar cıktı tak yapmaya basladım toviaz kullanmaya baslaıdm. Botoks herkeste farklı etki yapıyor anladııgm kadarıyla

Üye
    Selcuk3104 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2021
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

İlk mesajimda tlf vermiştim lütfen yazmayın ve aramayın
    En sıkıntılı olduğunuz oniki saat için
    Minirin melt 120 mg bir adet
    Parkyn 0.25 mg iki tane birlikte kullanın iki ilacı birlikte içerseniz faydası var yoksa çok etkili olmuyor.
    Alt ıslatma
    Sık wc ye gitme
    İdrar hissi
    Olmaz
    Diğer oniki saat için kullandığınız başka ilaç var sa kullanabilirsiniz
    Yalnız mecbur kalmadıkça minirin i bir gün içinde iki doz almayın yolculuk misafirlik gibi durumlarda günde oniki saatte bir alın böbrek ağrı yapabiliyor o yüzden.
    Sağlıkla kalın

Üye
    Mavikuss Avatarı

Son Giriş
    18.03-2021
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@jonjon Bana da 1 ay önce bu teşhis koyuldu, bir aydır ürispas diye bir ilaç içiyordum biraz hafifletti belirtileri ama tam geçirmedi tabi. Şimdi de başka bi ilaç başladı doktor kinzy diye. Bunu en az 3 ya da 6 ay kullanmam gerekiyormuş. Ama uzun süreli ilaç kullanımı beni düşündürüyor.
    Botoks ya da tens adı verilen elektrik dalgalarıyla tedavi şeklini denemek istiyorum. Botoks süreci zorlu mu? Ya da hayat boyu düzenli olarak tekrarlamak mı gerekecek? Siz şu anda nasılsınız botoks etkisi geçtikçe tekrar yaptırıyor musunuz? Ve bunu sürekli yaptırmanın vücuda nasıl bir etkisi var acaba bilginiz var mı bu konuda?

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    161

@Mavikuss botoks ilk etkisini 6 ay koruyor sonraki uygulamalarda süre uzuyor ben 4 sefer yaptırdım, 4 yılda 4 kez yani.. botoks uygulanırken aynı zamanda toviaz adlı ilacı da kullandım, botoks genel anestezi altında yaplıyor ve işlem 1 saat sürüyor.. 5. kez yaptırmak için gittiğimde doktorum sgk sisteminin aynı etken maddeli 2 ilacı aynı anda kullanmama artık izin verdiğini ve yeni bir ilacı denememi önerdi, sabahları toviaz akşamları betmiga kullanma başladım.. etkisini hemen gösterdi bu sistem öyle ki sonda zamanımı unutur oldum çünkü sıkışma hissetmiyordum ve alarm kurarak kontrollü boşaltım yapmaya başladım 5-6 saatte bir mesaneyi boşaltıyorum. şu an her sıkıntısız gidiyor çok şükr, aktif mesane sorunu olan herkese ikili ilaç kullanımını doktorlarına danışmalarını tavsiye ederim, sürekli ilaç kullanmaya gelince 20 yıldır hergün 3 ilaç kullanırım çok şükr böbreklerimde bir sıkıntı yok, sıvı alımını ihmal etmeyin ve tuzu azaltın yeter.. tabii birde kahveyi, kolayı az için ve vücudunuzu üşütmemeye çalışın..

Üye
    GrayCollar Avatarı

Son Giriş
    14.10-2021
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu Yakası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba, son durumunuz nedir? Fayda sağlayan kullandığınız son ilaç nedir? Ben yaklaşık 2 senedir Mictonorm kullanıyorum, fayda göremedim.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234