Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    internette bir video izlemiştim,,,tibialis anterior sinirini elektrikle uyararak mesanedeki problemi çözmeye yönelik bir video idi...benim bu tarz bir sorunum yok fakat tibialis anterior kasını araştırırken denk geldiğim bir video,enteresan gelince izlemiştim....ingilizce bir video idi,,,3 boyutlu anime etmişler kas uyarımını....30 dakikadan 12 hafta gibi bişiy diyordu senasına yanılmıyorsam,,,tam emin değilim,,,bence bunu bi araştırın...tibialis anterior sinirinin ucu mesaneye gittiği için belirli aralıklarla uyarım prensibiyle aşırı aktif mesaneyi heralde kontrol altına alıyorlar...videoyu bulursam link atıyım...işte şu: https://www.youtube.com/watch?v=-YpwjTcehVA

Üye
    Bolebsy Avatarı

Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese geçmiş olsun öncelikle . Bende de ayni problem fıtık ameliyatı oldum idrar sinirime zarar vermiş yani kayıp var . Bende çok dr gittim bana hep minirin melt verdiler tabi öncesinde başka ilaçlarda ben sadece minirinden fayda gördüm . Yıl sonuna kadar evlenmiş olacağım ve erkek arkadaşım bu durumu bilmiyor ki söyleyemem de bir kaç tane ameliyati var bir bilginiz var mı ? Yada önereceğiniz başka herhangi birşey ne yapacağım bilmiyorum

Üye
    kaancan Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bende aynı durumu yaşıyorum suan sonda ve toviaz 8 mg kullanıyorum beli bir süreden sonra sonuç hep aynı tek umut tıpın ilerlemesi ve mesane nakli neden halen yapılmıyor bunu sordurmak lazım bence

Üye
    irmakgokdeniz Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hocam Yardımınız a ihtiyacım var bütün tetkikleri yapıldı tomografi ivp sintigrafi sonuç aktif mesane hiç bir tedavisi yokmu fakat ben gece sıkışmiyorum ve ll

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123