Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kuba 38 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2010
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arzum annelerimize ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalır.Biz bir üzülürsek annelerimiz binlerce kat üzülürler.Sevincli olsak onlarda sevinirler.Annelerimize ne söylesek azdır.CENNET ANALARIN AYAĞININ ALTINDADIR.

Seydunay
    Misafir Üye
    Seydunay Avatarı

Merhaba ,
    jonjon un yazısının bir bölümünde aklıma doktor seçiminin ne kadar önemli olduğu geldi fakat bunları bu bölüme yazmanın daha uygun olacağını düşünüyorum.
    Nedir?
    Doktor ve hastane seçimi…Bir tedaviye başlamadan önce doktorun tavrı ve hastanın kararı çok önemli. Doktorun ameliyat kararı hastaya ve yakınlara değil de olası riskler anlatılarak en iyisi ne olabilir , neler yapılmalı, onlar anlatılmalı.doktor acık ve net olmalı,kararlı ifadeler kullanmalı. Sonrasında ise karar hastaya bırakılmalı.
    Çabalarımız ve mücadelemiz…
    Sadece bir operasyon geçirmek de yetmiyor, vücudumuzu tembelliğe alıştırmamak ve elimizden gelenin en iyisi yapmak.. herseyden önemlisi spor..spor..spor...

İkizim sankha bir deli sen isen ikinci bir deli de benim. biz en iyisi uzayda yaşamaya devam edelim yer çekimi kanunu olmadan

Bu arada rapor almak için kimseye Haydarpaşa numune hastanesini tavsiye etmem. Muayene ettikleri yetmiyormuş gibi , ikinci bir doktorda muayene ediyor, ikinci kez muayene de yetmiyormuş gibi neymiş efendim Diğer doktor eksik yazmış raporu. İnsanı oradan oraya sürüklüyorlar.

Benim dünyada işim ne ya, turist olarak dünyaya geliyoruz da yaranamıyoruz. En iyisi Yer Çekimi kanunu olmayan yer UZAY…

Misafir Üye

genel egzersizler dışında pek fazla birşey yapmıyorum
    üstelik sigara maxsimum aslında gerçekten iyileşmek istemiyorum
    çünkü yapmam gerekenleri tam anlamıyla yaptığım söylenemez sağlığım dışında herşeyle ilgileniyorum sonumuz hayrola..........

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:40
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

doktora gittim.....
    sonra başka doktora...
    sonra başka doktora...
    ilerlemeyi bile durduramadılar....
    zaten iyileşemeyeceğimi biliyordum...
    ama onlar ilerlemeyi bile durduramadılar.....
    bende gitmiyorum artık...
    ne hacettepeye ne cerrahpaşaya.......
    hastanelerden ki mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum....

Üye
    engell Avatarı

Son Giriş
    14.08-2005
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    işte burası "80"
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk olarak tarsusta "Ö. S. denen kasap"a ameliya oldum ben beş yerimden biçti pek bir netice yok.
    sonra
    başka doktora
    daha sonra daha başka doktora
    daha daha sonra felanın tanıdık iyi doktoruna
    daha onra şurada bir doktor varmış ona....

şimdi "Allahım şükürler olsun beni böyle yarattın". :wink:

Misafir Üye

ömer sayar muhabetini bende yaşadım boş :D :D hikaye.........

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kendimi bildim bileli hastanedeyim. Uc yasimda teshis konuldu bana, bazi arkadaslarima ise alti aylikken.. Sisli'de yattim uzun sure annemle,, Kirikkale'ye tasindiktan sonra da uc haftada bir ankara tip ziyaretlerimiz basladi, sagolsunlar orada duzenli tedavi olmanin onemi anlatildi ve ben uc haftada bir kan aldim, gunasiri bazen her gun karnimdan igneler oldum, pompayla 10 saat boyunca ilac gonderilen ignelerden.. Baska haplar, vitaminler yuttum, yutuyorum. Ista boyle ben o hastaneye 1981 yilinda gitmeye baslamistim. Babam, tip fakultesinde ogrenci olanlarin profesor oldugunu soylemisti bu surecte, ben bir adim ilerisine daha sahit oldum ne olmustu beril, nejat hoca, bashekim, ha, bashekim oldu. yoksa baska bisey mi neyse yanlissa sen duzelt..

(zavalli arkadasim beril ise hastanede yasiyor neredeyse, tedavi gordugu yerde calismaya basladi ustelik canim benim cok opuyorum seni,,, :P)

not: bazi arkadaslarim bu hastaligin yan etkilerini yasadilar, dalaklari alindi, safra keseleri alindi, seker hastasi, kalp hastasi oldular.. ooof ooof duzgun bir tedavi metodu izlemeyince boyle daha da cok vuruyor bu hastalik..

Üye
    max_red_line Avatarı

Gerçek Adı
    Nuri
    Son Giriş
    02.04-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana 84 yılında kesin teşhis koymuşlar. ankara üniversitesi tıp fakültesinde o yıldan beri her 20 günde 1 hastane ziyaretlerim başladı. tedavi için ne yaptın sorusuna gelince.. ankaraya taşındım daha napayım

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim hastalığım Burger sıgaraya baglı bir hastalık.Sol ayagımı kaybettikten sonra sıgarayı bıraktım ve diğer bacağı kurtardım.Tek sorun sıgara.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12