Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aburakc Avatarı

Son Giriş
    06.02-2016
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar yine yorucu bir hastane gününün sonuna geldim.Profesör doktora göründüm bu sefer. Kırıklarım iyileşmiş ama eklemlerim çok tahrip olmuş. Tomografi çekildi bugün sonuçları cuma günü alacağım. Sorunum yürüme bozukluğu ve ağrıydı. Doktorum fizik tedaviyle iğneyle kaplıcayla geçecek bi şey değil dedi. Sizce ne olabilir? Ameliyatla bile düzelmez mi ki doktor öyle dedi? Donduracaklar mı yoksa? Tedavisi olmayan bi şey mi?

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @aburakc

röntgen çekimi sonrası sağ ayak bileği kıkırdağında ufak bir hasar var denmişti bana...piyasadan bir besin takviyesi aldım/öneri üzerine/ ve hala onu kullanıyorum.....sorununuz ameliyatlık değilse ve çok çok hafifse bir de o besin takviyesini deneyin dicem size....fiyatı 100 lira civarı....ben hb. com sitesinden aldım...markası hardline.....glusosamine chondroitin msm besin takviyesi olarak geçiyor....günde 3 tablet tok karnına alınıyor...içerik maddelerini nette araştırabilirsiniz...farklı firmalarda da bu ürün mevcut,,,kıkırdak hasarlarında iyileştirici etkisi olduğu söyleniyor...aklınızın bir köşesinde bulunsun,rahatsızlığınız kıkırdak ameliyatı gerektirmiyorsa şayet!çok geçmiş olsun