Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aslan 60 Avatarı

Gerçek Adı
    emirhan
    Son Giriş
    15.03-2015
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 2014 temmuz ayında motor kazası gecirdim.Kamyonla carpışmam sırasında sağ omzumdaki sinirlerde uzama olmus . bu teşis konuldu . hacettepe fizik tedavi hastanesine giitim . emg cekildi .fizik tedaviden baska yapılacak bir seyın olmadığını söylediler. bü güne kadar da fizik tedaviye devam ediyordum . yaklasık bır ay önce hastaneden cıktım fizik tedeviye ara verildi . bugun kontrol için tekrar gittiğimde sinir transzisyonu ameliyatı olabılecegımı söyledıler. net bır sey söylemiyorlar ameliyet ne kadar etkılı olur belirsiz . bu durumda olanlar varsa lütfen bilgilerini paylaşabilir mi . bu ameliyet için önerdiğiniz bir doktor var mı ?

Üye
    Canver Avatarı

Gerçek Adı
    İlkay
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Aslan 60

Bende 11 temmuz 2013 de motorla kaza yaptım ve aynı tanı bana da konuldu. 2 kere ameliyat oldum ilk ameliyatta sinir köklerindeki baskı rahatlatıldı. 2. ameliyatta ise kaburgamdan 2 tane sinir alınarak sağlam olan sinirlere eklendi. Şu an parmaklarımı kullanmıyorum kolumu kaldıramıyorum tek iç rotasyon var. Yaptığım hareketleri videodan bakabilirsiniz. Bu arada doktorum Ali Kıvanç Topuz Türkiye'de 1 numara üstüne yok. Mutlaka bir gidin.

https://www.youtube.com/watch?v=5MjyIEb9A1M