Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba,Perşembe günü akşam malesef hemşirenin hatası yüzünden sol ayağımda sorun oluştu.Malesef iğneyi siyatik sinirinin yakınına yapmış.Ayağım sürekli uyuşuk durumda..ve ateş saçıyor sanki.Ayrıca sağ ayaga görede daha da kırmızı.Doktor şansın var tam üzerine vurmamış yoksa tamamen felç kalabilirdi dedi.B vitamini ve ağrı kesici verdi.Halen bir düzelme yok geçen perşembeden bu yana..Başınızaa böyle bir şey geldimi?

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Malesef bacagimda hasar olustu..cok şiddetli ağrı cekiyorum.doktor fizik tedavi almami soyledi..cok agir yesil receteli ilaclar verdi...cok şükür ki tam sinire denk gelmemis yoksa tamamen felc olurmus bacagim.

dava açıp mahkemeye vermeyi düşünüyorum.Görüşleriniz nedir?

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    0

Geçiş olsun uğur
    Verilmiş sadakan varmış
    Bencede işin peşini bırakma ve dava aç

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

teşekkür ederim eyüp....umarım gececek.buradaki avukat arkadaslar var sa yardımcı olurlarsa sevınırım

Arkadaşlar çok ciddi ağrılar çekiyorum..hatayı yapan hastane masraflarımı karşılıyor..bazı geceler andolan iğneyle ağrım diniyor.son 4 gündür ise narkotik bantlarla ağrımı dindiriyorum.Malesef iyişelşme süresine en az 6 ay diyorlar..Kaderim böyleymiş sabretmekten başka şansım yok.Pazartesi günü algoloji(ağrı polikliniğine gideceğim)

25 aralıkta özel bir hastanede iğne oldum.iğne siyatik sinirime denk geldi ve halen bu sıkıntıyı cekıyorum cok sukur felc kalmadım ama agrılarım ınanılmaz..Hastane 1 hafta öncesine kadar tedavımı ustlenmıstı kı onuda sıkayet ettım saglık bakanlıgına ondan sonra ılgılendıler.Fakat tedavım devam edıyor ancak benım ıyılestıgımı ve artık masraflarımı karsılamayacagımı belırttı.Zaten hasta bır ınsanım mıde kanserı gecmısım bagısıklık yetmezlıgım tıroıd yetmezlıgım var zar zor hayatımı surduruyorum.bır de ustune bu ıgne vakasıcektıgım agrıların tarıfı yok..ılk zamanlar morfınle gecırıyorlardı o derece dusunun artık.yENı evlıyım hayatım berbat oldu tup bebek tedavısı goruyorduk kullandıgım ılaclardan bıraktık harcadıgım paranın haddı hesabı yok ve artık para da bıttı.Ve sımdı hastanede bana artık yardımcı olmayacagım dıyor..Bende dava acmaya karar verdim.Acaba yol gösterebilirmisiniz tanıdıgınız bir avukat varmı..Boyle bır davaya denk geldinizmi?nE kadarlık tazminat davası acmam gerekır.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ugir

bildiğim kadarı ile direkt şahsa değil ama Sağlık Bakanlığına dava açılabiliyor...Nette bu konuda bir yazı okumuştum...Siyatik siniri civarına yanlış iğne enjeksiyonu ile felç kalmış bir arkadaş yazmıştı....DrTUS.com

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Solveus Mesajı Gör
    @ugir

bildiğim kadarı ile direkt şahsa değil ama Sağlık Bakanlığına dava açılabiliyor...Nette bu konuda bir yazı okumuştum...Siyatik siniri civarına yanlış iğne enjeksiyonu ile felç kalmış bir arkadaş yazmıştı....DrTUS.com

sevgili solveus,
    dava mı açtım hem maddi manevi hemde ceza davası.hastane özel oldugu ıcın hem hemsıre hemde hastanaye acıldı.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

selam, geçmiş olsun.. Allah şifa versin...

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ugir

hayırlısı olur umarım ki,,,hukuki yollara başvurmanız güzel,,çıkıcak karar emsal niteliğinde olur inşallah bu tarz ihmal olaylarında....bu süre zarfında gelir kaybınızı, yol masraflarınızı, tüm direkt yada dolaylı hastane masraflarınızı ve mahkeme dosya masraflarınızın tümünü karşı tarafa yükletmeyi unutmayın lütfen....avukatınız dava dilekçenizdeki sonuç ve istem bölümünde bunları es geçmesin... sizi bu konuda yönlendirecektir....geçmiş olsun....

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkur ederım gelısmelerden sızlerı haberdar ederım...