TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 37 mesajın 31-37 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    398
    Verilen Beğeniler
    780

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @adlitıpuzmanı
    nasil kusur bulunmuyor resmen sinire gelmiş burasi tuŕkiye

Üye
    Cafer KARADERE Avatarı

Son Giriş
    10.04-2021
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@(Gölge)

2.4.2021 tarihinde Bel ağrısı için Acil de iğne vuruldum Feleğim şaştı ,Bir hafta basamaz,oturamaz oldum.24 saat uyumamak şartı ile Acılar ızdırap içinde Acemi hemşire Hayatımı kararttı .
    Şu anda yatıyorum ama acım dindi biraz dün bugün uyuya bildim çok şükür.
    Siyatik sinirin zarını yırtmış.
    Bu Çektiğim acıyı Anlatmam Mümkün deyil,
    4.4.2021 tarihinde Ambulansla acile tekrar serum yedim,Tekrar serum iğnesi deri altına vuruldu,kolum şişti maalesef kim bu perdoneli oraya işe aldıysa,Çektığim acının %10 acıyı ona tattırsın.Amin.
    Burada Benim suçum ne? Daha önce çok kez belimden iğne yedim, Bu acıyı bana çektirdiler. Fıilin Ilgililerce Dikkatsizlik sonucu,
    Görevi kötüye kullanarak Taksirle adam yaralamak veya sakat bırakmaya teşebbüsten Dava açıcam.
    SAYGILAR..

Üye
    Titan15 Avatarı

Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

24 şubat 2021 tarihinde kume bas agrisi icin doktor dikloron igne yazdı enjeksiyon odasına gectim hemşire iğneyi vurduğu an kalçadam ayak parmağıma kadar bur uyusma meydana geldi. Hemşireye igne sinire denk geldi sanırım uyuştu komple ayağım deyince yok bu igne öyle şey yapmaz deyip ilacı enjekte etti. Ayaga zor kalktım uyusma var diyorum hemşire oralı bile olmadı bisey olmaz deyip kayboldu hemen ortalıktan. Yarı saat acil önünde bekledim gecmeyince doktora söyledim böyle oldu diye doktorda ayda yılda bir denk gelir oda sana denk gelmiş yarın geçmezse bu fizik tedaviye uğra dedi. Eve zor gittim ayak parmaklarım kıpkırmızı ve uyuşuk durumdaydı. 1 hafta sonra kızarıklık geçti. Kalcamin üzerine oturamıyorum 3 hafta sonra oda gecti şimdi ayak altinda uyusma ve parmaklarda aşırı derecede kramplar devam ediyor ne uyutuyor nede yürütüyor. Nöroloji ye gittim his yada kuvvet kaybın yok sinir zarına denk gelmiş oda 6 ay içerisinde gecer ama senin 5 ayi bulmaz dedi sonra fizik tedavi bölümüne gittim oda perge 25 mg b1 b6 b12 vitamini ile agri kesici ilac verdi ama bi etkisi yok şuan. Ayrıca özel fizik tedaviye gittim anlik rahatlama oluyor ama eve gidince etkisi geçiyor maalesef. Ozon tedavisi yaptırdım oda fayda etmedi. 48 gün oldu hiçbir iyileşme yok toplayarak yürüyorum bunun daha hızlı bir yolu varmidir akupuntur dediler çok onu denicem artık en son çare olarak. iyileşirmi kalıcı kalirmi topallama çok merak ediyorum açıkçası farklı bir yöntem bilen yada bu agri ve sızıyı geçiren biri bilgi verebilir mi

Üye
    Meryem25 Avatarı

Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de topallama cok şükür yok ağrım var ağrım olmasa suan koşarım ama ağrılarım olduğu icin yapamiyorum benim de 1 ay oldu gecer dediler bunada şükür diyorum beklenenden başka bi çarem yok

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    206
    Verilen Beğeniler
    619
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ugir Mesajı Gör
    tesekkur ederım gelısmelerden sızlerı haberdar ederım...

Ugir kardeş merhaba Son durum nedir ? Herkese geçmiş olsun Yalnız bende iğne fobisi vardı Bütün mesajları okudum Kendi başıma da gelir mi diye düşünmeye başladım İğneden nefret ediyorum...Allah korusun; İnşallah diyabet falan olmam.

Üye
    azizyasar Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Merhaba,
    Son durumunuz nedir, sizi bu konuda işinde ehil bir uzman doktora yönlendirmek istiyorum.

Üye
    Titan15 Avatarı

Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Akşamları uyutmak için etkili bir agri kesici varmi arkadaşlar

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123