Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Çağrı Ş Avatarı

Son Giriş
    26.01-2015
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba sevgili arkadaşlar.Tam 4 ay oldu ben yukarıda anlattığım problemle boğuşmaya başlayalı internete girip forumlara üye olmaya sürekli hastalık ihtimallerini araştırmaya başlayalı 4 ay oldu ve şimdi bu son mesajımı benim gibi bir probleme sahip olan yada birgün olucak olanlar için yazıyorum belki bir faydası olur diye..

Bu sorun başladığında kendime birsürü teşhis koydum doktorlara gittim baya para harcadım ve en acısı hiçkimseye hatta hiçbir doktora inanmadım ve bugün geldiğim yer onların dediği yer oldu...Mesane kaslardan oluşan harika bie insan parçası kasılması gevşemesi basıncı ilahi bir ayar gibi ve bu ayarı bozabilen bir diğer ilahi organımız ise beyin işte o harika parçamız beni bu hale getirdi
    Bizler günümüzde yoğun okul iş ve hayat temposunda bazen fark edemediğimiz kadar yoğun bir stresin altına giriyoruz modern dünya sosyal ilişkiler beynimizin düşünce bölümünde sürekli bir yer işgal ediyor işte bu noktada bedenimiz bize beynimizle yoğurduğumuz o duyguların aslında gereksiz olduğu mesajını veriyor sanırım, belki bir ilahi müdahele yapılıyor herbirimize ve pat ya bir kalp sızısı ya bir baş ağrısı yada geçmeyen bir idrar hissi musallat oluyor bizi yıllardır çeken vücudumuza Her belirtinin sizi hasta yapmayacağını anlatmak istiyorum size yada her doktorun sizi başından savmadığını anlamanızı istiyorum,başınıza gelen hemde kendi vücudunuzun size isyan ettiği böyle anlarda bunu bir işaret olarak görmenizi tavsiye ediyorum üstüne gidin diyorum çünkü ancak o zaman kurtuluyorsunuz bunlardan..
    1 musibet 1000 nasihattan iyi oluyor bazen ve bedeniniz size okkalı bir ders veriyor...Ben 4 aydır kendi kişisel gelişimimi tamamlıyorum huzursuzluk ile hastalık psikolojisi ile uyku ve uykusuzluk ile alkol ve sigara ile yoğruluyorum belki saçma ama hastalığımın olup olmadığını anlamak için var olabilecek hastalıkları en çok arttıran şeyleri yapıyorum ki bir sonuca varayım diye ve artık biliyorum ki bedenim bana çok esaslı bir ders verdi...
    Artık sürekli tuvaletim yok belki eskiye göre biraz daha fazla gidiyorum mesanemi boşaltmaya ama olsun normal standartlar içindeyim eskiden sağlığımı kaybetmekten değil insan kaybetmekten başarısız olmaktan para kazanamamaktan mutsuz olmaktan korkardım son 4 ayda herbirini yaşadım ve hala burdayım ölmedim kayboldmadım hiçbirşey değişmedi mutsuz başarısız çalışmayan insanlarının telefonunu bile açmayan depresyona girmiş bir adam oldum fakat kendimi buldum arındım...
    Şimdi sabahları koşuyorum iyi besleniyorum kendimi ve hayatı sağlıklı olduğum için çok seviyorum...Her belirti hayat boyu kurtulamayacağınız bir hastalık belirtisi değilmiş ben anladım ve benim gibi sorunlar yaşayan dostlarada bunu söylemek istiyorum...Forumdaki ilgili her arkadaşa tüm kalbimle ve içtenlikle şifalar diliyorum..Eğer ölmediysek hala umut vardır

Üye
    bandini Avatarı

Gerçek Adı
    dedemin ismi
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam çağrı,iyi olmana çok sevindim.bak ne güzel rahatsızlığın neden kaynaklandığını çözmüşsün.kısa zamanda daha iyi olacağına eminim.inşallah bir gün prostat iltihabınında tedavisi bulunurda bizde gün yüzü görürüz.bir erkek için dünyanın en zor hastalığı olan bu hastalığın tedavisi günümüzde hala nasıl bulunamamış hayretler içinde kalıyor insan.bu arada söylemeden geçemicem,prostat iltihabı hastalığının oluşmasının nedenleri arasında %80 ürolog doktorların eksik tedavileri bulunmaktadır.basit şikayetler ile giderseniz,çok küçük dozda ilaçların recete edilmesi ve yine tedaviye yetersiz kalan bu ilaçların kullanım sürelerin az olması sizi bu hastalık ile karşı karşıya getirir.yani demem o ki; eskiden,haberlerde doktor dövenlerin görüntülerini izlerken,ne insanlar var,nasıl bir toplumda yaşıyoruz diye dert yanıyordum.meğerki sebepsiz yere kimse kimseye şiddet uygulamıyormuş.bazı doktorlar bu hastalıkla ilgili tedavi olmaya gittiğiniz zaman sizi hiç umursamıyorlar bile.bende prostat iltihabı var dediğiniz zaman hemen elleri ayakları birbirine karışıyor,ne yapacaklarını bilemiyorlar,terliyorlar.göndermenin bir yolunu bulmaya çalışıyor.her hastalık kötüdür ama,kansermiş,oymuş,buymuş,hepsi hikaye kalıyor bu hastalığın yanında.dediğim gibi inşallah yakın bir zamanda bu hastalığın tedavisi bulunur..

Üye
    bandini Avatarı

Gerçek Adı
    dedemin ismi
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu gibi sorunların detayları ile konuşulduğu bir forum açıldı; Kronik Prostatit Forum - Ana sayfa herkesi bekleriz.saygılar

Üye
    serciyo Avatarı

Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selamlar herşey beyinde biter mantığına buruüssünü ok ama bundan nasıl kurtulmaz nasıl rahatlicaz bende aşırı tezcanlilik var aşırı mukemmeliyetcilik var hep kendime zarar veriyor bu lar piskiyatriye giderek bi nebze azaltır ama teK sorun protayı değil doğuştan tel bobreğim idrar kanalı bayağı yukardaymis ve bunların üstüne romatizma var ileri derecede nasıl psikolojim iyi olabilir cinseligim bitmişti suan biraz düzeldi 15 ad antibiyotik kullandım ve kulaniyorum kimyager eroglu nun yaptığı karışımı içiyorum sona geliyorum çok iyi miyim ehhh çok kotumuyum değilim ama iyi de degilim.nerdesiniz ben istanbul besiktas

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12