Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yakup07 Avatarı

Gerçek Adı
    YAKUP
    Son Giriş
    16.01-2015
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    cümleten herkese geçmiş olsun....bende 2012 eylül ayında kaza geçirdim parçalı femur kırığı oldu...3 defa ameliyat oldum şuan 4.yü olmam gerekiyomuş kemik bi türlü kaynamadı...3. ameliyattan 2 ay sonra dizime yakın olan platinin vidaları alındı alındıktan sonra enfeksiyon kaptı 7 ay iğne yedim o enfeksiyonu gidermek için...dizimde bastırmıyo yük bindiriyo ama hafif kıvırdımmı olmuyo yük bindirirken kıvıramıyorum mr çektirdim doktorun biri diyo 2. derecede menisküs yırtığı var ondan bastırmıyo..biri diyo femur kırığı kaynamadığı için yük oraya biniyo ondan bastırmıyo.bi başkası da platinin vidası gevşemiş onda ağrı yapar yük bindirmez diyo ne yapacağıma karar veremedim bende şimdi doktor araştırmasındayım 4.ameliyat için şuan ayakta 5 cm kısalık var.....başından böyle olay geçirmiş olan varsa bilgi verirse sevinirim herkese çok geçmiş olsun allah herkese acil şifalar versin..

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...k-splinti.html

yukarıdaki linki inceleyebilirsiniz...

Üye
    acan-acan Avatarı

Son Giriş
    27.02-2015
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah herkese acil şifalar versin. Aynı sorun ve sıkıntı bende de var hala dizimden acı çekmekteyim sağ femur parçalı kırık kalçadan dize kadar platin ( çivi ) var 1,5 yıldır çekiyorum kaynama tam olmamış diyorlar. Dizimdeki vidaları bende aldırdım ne yaptımsa ağrıları geçiremedim. Haplar ve kremler hiçbiri işe yaramıyor. Şimdi ameliyat olmayı düşünüyorum ki doktorlarda öyle diyor. Özelde fiyatlar çok yüksek devlettekiler fazla ilgilenmiyor Ameliyat eden doktoruma da artık gitmiyorum. Benim dizimi platinin rahatsız ettiğini düşünüyoum çoğu doktor etmez desede. Özeldeki doktorlar kısmen katılıyorlar kaynamadığı için diyen var dizdeki kaslar zayıf diyen var hiçbir şeyin yok diyenler var diz kapağın kaymış deyip düzelten masör var soğuk tedavi uygula diyen var Kırığa kemik beslemesi yapalım platini değiştirelim platini biraz geri alalım bu tür kırıklarda olur vs diyenler çok ama sonuç hala dizim de ağrı çeken ben doktor doktor gezmeye devam ediyorum gezmediğim devlet ve özel hastane kalmadı. Aklınıza takılan birşey varsa sorabilirsiniz elimden geldiği kadar vakit buldukça cevaplamaya çalışırım. Herkese kolay gelsin Allah sabırlar versin...

Üye
    acan-acan Avatarı

Son Giriş
    27.02-2015
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun.. bir değişiklik oldu mu şimdi nasılsınız.. ? ben de yeni ameliyat olacağım platini çıkaracaklar ve yeni daha kısa kalın platin koyacaklarmış ve kaynamayan kemiğe kemik beslemesi yapacaklarmış İNŞALLAH iyi olur.. Allah herkese acil şifalar versin..[