Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mustafa1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa kiran
    Son Giriş
    09.10-2014
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Danimarka
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim ağrım kalça eklemlerinde başladı. . Hastalığın ilk iki ayında resmen seke seke ayakta durabildim ve bazen ayağa kalmam dakikalar sürdü. Sonra kaburgalarim tutuldu, ve nefes alip verirken aci cektim. yurumem oturmam kalkmam kafami saga sola cevirebilmem,iki senede tamamen mutasyon gecirdim. Ben ki uyku bile sevmem birden coktum.. kosmak hizli yurumek neredeyse hayal olmustu
    Sonra glucosamin denedim.. gerçekten 3-4 aydan sonra eklemlerim normale dönmeye başladı. .Acılarım bitmedi ama azaldı. . Artık koşmak sorun değil. .
    Ağrılarım malesef var ve son hafta Humira vurdular..10 gün oldu birsey anlamadım. . Ama Tavsiye ederim glucosamini deneyin.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mustafa1981

çok geçmiş olsun,,,bendede sağ ayak bileğimde kıkırdak zedelenmesi olduğu söylendi,,harline glucosamine aldım ama pek faydasını göremedim henüz,,,17 gündür günde 3 tablet içiyorum,,,ama herkes fayda gördüğünü söylediği için kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum