Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kulak cinlamalarim ishal sonrasi tavan yapti. inatla doktora gitmek istemedim.sagir kulakla zor is. aile hekimizde bi insanin yuzune bakmayinca hic dediklerini anlamiyorum. da zaten kulak doktoru degil.
    su her kulagi cinlayanin kullandigi betaserc kullansam die aldim.16 mg olanindan. prospektusu akuyunca kist gibi seylerde kullanilmazmis gibi anladim. benimde koleastotam suphesi var sonucta. acaba buna bir zarari olurmu. sitemizdeMeTePe doktor. eger okursa bizim kolestotama bi zarari olurmu. var diyemem ama bu sira kontrollerden kactim. biktim artik. daha dogrusu.bana bu ilacin yan etki filan yaparmi yapmazmi biraz bilgi rica etsem acaba yardici olurmusunuz.

Üye
    umutsuz Avatarı

Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    09:14
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe,
    ben betaserc adlı ilacı 3 ay kadar kesintisiz kullandım. Açıkçası hiçbir yan etkisini, aynı şekilde faydasını da görmedim. Tabii herkeste her ilaç aynı etkiyi yaratır mı orasını bilemem. Yine de son sözü doktorun söylemesini tercih etmelisin, git doktorunla konuş. Kulak çınlamasını azaltmak için benim yaptığım ilginç tedavi yöntemleri var.
    1. Açık havaya çıkmak, deniz kenarı veya insanların olmadığı yeşil ve akarsuyun bulunduğu bir yerde bir süre gezinmek.
    2. Sessiz sakin bir ortamda uzun bir uyku.
    3. Yağlı ağır yiyeceklerden kaçınmak
    4. Kahve.
    5. Kafayı sürekli meşgul edecek, üzüntü verecek ortam ve konulardan kaçınmak.

Geçmiş olsun.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

tebakon fort..etkili ve iyi geliyor

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

umutsuz, doktoruma gitsem papara yicem iyisinden dedigi tetkikleri yapmadim diye. baskasi olsa dalga gecer lafi tikarimd. doktorum iyibi haslicak. gitmicem.tatil olanagida olacak gibi degil ankara gibi yerde.tesekkurler.
    en iyisi betasec yerine gidip tebokan alayim. kullanmadim bunu ama gingo biloba kullanmistim. bi vakitler.gingo nede olsa bitkisel. tesekkur ederim ugir. hic aklima gelmemisti bu

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tavsiye ederim bitkisel oldugunda yan etkısıde yok