Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 113 mesajın 106-113 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yaw arkadaşlar şaka gibisiniz gerçekten.tamam siz antibiyotik kullanmayın grip olunca.ben sizleri ikna etmeye çalışmıyorum ki.daha evvelde yazdım herkes aklı miktarınca anlar.benimle alay etmeniz size bişey kazandımaz.yazacak mantıklı bi cevap bulamayınca,benimle alay ederek tatmin oluyorsunuz.peki tamam,istediğinizi yazın,ben sizin seviyenize inmeyeceğim.

Üye
    ercanp Avatarı

Son Giriş
    23.11-2014
    Saat
    13:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yazmayayim diyorum da is antibiyotikden cikti. Şaka gibi olan sizsiniz. Dalga mi geciyorsunuz bizimle. Yazacak bisey bulamiyormuşuz hayret birsey. Once yazilanlari okuyunuz. Siz antibiyotiginizi almaya devam ediniz. Sordugunuz herseye gayet mantikli cevaplar verildi. Ikna olmadiysaniz ikna olmadim deyin. Yok aklimiz kadar anlarmisiz yok bilmem ne. Yahu arkadaslar su konuyu kapatalim artik. Kilitleyecek biri varsa kilitlesin.

Üye
    mineuy10 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    23
    Blog Mesajları
    5

Antibiyotik çok dikkatli kullanılması gerekli bilhassa çocuklar da çok dikkatsizce tüketildi..Geçen sefer aynı böyle öksürüyordu doktor bu antibiyotiği vermişti diye eczaneden alan ve eczanenin sorgusuz sualsiz verip çocuğuna içiren aileler gördüm..

Doğrusu ben grip olduğumda doktora dahi gitmiyorum ilacım ıhlamur, limon, bal..

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    543
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ASUMAN0 Mesajı Gör
    .siz bi de doktorların ilaç mümessilinden,ufak çaptada olsa,küçük hediyeler tarzındada olsa,rüşvet aldığı için antibiyotik yazdığını iddia etmişsziniz ki bu da çok saçma bi fikir bence.hiç bi doktor,mümesssilden aldığı ufacık tefecik hediyeler için,hastaların sağlığıyla oynamaz.siz bi sürü doktora,ağır bi hakarette bulunmuşsunuz bu yazınızla.bu yazdığınız doktorların,5 liraya-10 liraya satılık olduğunu ima etmektir resmen.
    Bu tabiri kullanmayı pek sevmem ama lafı neresinden anlıyorsunuz merak ettim. Daha doğrusu anlayıp anlamadığınızdan da şüpheliyim. O yüzden, size hayırlı işler... Antibiyotiğe devam.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ASUMAN0 Mesajı Gör
    geçen kış 2 kez grip oldum ben ve doktor antiviral ilaç yazdı,bi süre kullandım ama hastalığım geçmedi,ağırlaştı.2-3 günden bahsetmiyorum,yanlış yazmış olmıyayım,daha evvel 15 gün diye hatırlıyodum ama en azından bi hafta kullandım antiviral ilacı.sonra telaşlandım ve antibiyotik satın alıp içtim,iileştim.
    doktora gitmeniz bile hata olmuş

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

metepe arkadaşım,ben ne anladıysam onu anladım,sende ne anladıysan onu anladın bütün yazılanlardan.yazacak bişey yok.konu çoktan kapandı.sen niye hala gocunuyorsun ki.bende pek sevmem bu tabiri ama yarası olan gocunur arkadaşım.
    Konu ASUMAN0 tarafından değiştirilmiştir (25.09-2014 Saat 14:04 ).

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

cunki sema doktorun akli kadar herbisey

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oturanboğa kardeşim,sitede açılan en küçük rahatsızlıklarımızda neden antibiyotik veriliyor başlıklı konuya yazdıklarım sebebiyle sürekli bazı arkadaşlar tarafından hakarete maruz kalıyorum.konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678