Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    manuelfernandes Avatarı

Gerçek Adı
    emre turan
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar her iki ayağmda düşuk ayak var ama baldırlarım ince doktor ameliyat yaparmı yapmazmı bilmm ama bu tendon teansferi zormu? Tendon transferi olduktan snra eskisi gbi koşabilirmiyim

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

10 sene önce peroneal sinir sıkışması oldu dizimde ve ileri derecede düşük ayak geliştirmiştim...Ameliyat dendi ve acıbadem hastanesinde/kozyatağı ameliyat oldum,,iyileşme sürem 1 yılı buldu...yatak istirahati ve fizk tedaviden sonra....fizik tedavim manuel exersizlerden ve tense cihazıydı sanırsam adı....onunla oldu....3-4 hafta kadar gittiğimi anımsıyorum...1 yılın sonunda tamamıyle düzeldi,,ayak bileğimi yukarıya hiç çekemiyordum ben,sinir hasarından ötürü....şuan ise sağ bacağımda spor sonrası gelişen yeni bir felç durumu var ne yazık ki,,,o nedenle bu siteye üye oldum işin aslı...5 dakika önce üye oldum...şuan düşük ayak şikayetim yok sağ bacağımda,,,aşırı güçsüzlük ve kas gücü kaybı mevcut....bursada iyi bir fizik tedavi merkezi arayılındayım...henüz tanı konmadı.....rapor sonuçlarımı bekliyorum.... şayet düşük ayağınız peroneal sinirin sıkışması kaynaklı ise,ben ameliyat sonrası 1 yılda iyileştim....yanlız bana ameliyat şart denmişti,,,,belki sizin durumunuz farklıdır ve daha kısa sürede iyileşir,,,çok geçmiş olsun

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tendon transferinin yanı sıra sural sinir grefti de yapılabiliyormuş,,bir makalede okudum...

Üye
    gazi_efe Avatarı

Son Giriş
    09.11-2015
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle herkese acil şifalar dilerim.. Konuyu hortlatmış gibi olacak ama affedin.. Bende sarapnel yaralanması sonucu sağ ayağımda düşük ayak oluştu. Sinirde kopma olmadığını sadece hasarlandigi söylendi geri dönüşü olurmu sizce 6 eylül tarihinden bu yana bu sıkıntı var dekompresyon ameliyatı oldum fizik tedavi göruyorum neler yapmam gerekir sizce...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12