TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yaman002 Avatarı

Son Giriş
    22.02-2020
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende mesane boynu yüksekliği var sık sık idrar ve daimi idrar hissi sıkıntısıyla bir yılı aşkın uğraşmamın sonunda öğrendiğim veya konulan teşhis

forumda bir arkadaş olmuş memnun ama başka olan duyan bilen varmı çünkü ameliyat artı ve eksileri var deneyimleri olan varsa paylaşırsa sevinirim

Üye
    yaman002 Avatarı

Son Giriş
    22.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

9 ay önce 2 prof doktor mesane boynu yüksek teşhisi koydular 2 defa cerrahi operasyon geçirdim mesane boynu düşürüldü ama mesane daimi olarak kasılmakta daimi idrar hissi var mesane ye bir fincan idrar gelse sıkışıyorum daimi idrar hissi var kasgevşeticiler dahi fayda sağlamıyor aktif mesane için gelişmeler veya ilaç kullananlarda durum nedir acaba

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

selam arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun diyorum öncelikle mesane konusunda benim yüzde yüz kendisinden yada mesane konusunda cocuk olsun ergen olsun mesaneyi kendisine ilke edinmiş ankara da bir doktorumuz var kendisi eski gata profesör bu doktorumuzun üzerine yıllarca araştırmamam rağmen eş değerini bile bulamadım
    mutlaka ve mutlaka kişiye özel bir tedavi yöntemi var bu profesörle konuşmadan bir iyi yada kötü düşünmeyi bırakın önce profesörle bi konuşun biraz kendisi oldukça yoğun ama siz bir iki kere arayıp aaa açmadı falan gibi düşünürseniz yüzde yüz hata yaparsınız
    kendisi çok değerli bi insan konuşunca beni daha iyi anlıyıcaksınız zaten askeri ünvanı albay dır iyileşmeyi kendisine ilke edinmiş biri olarak görüyorsanız kendinizi mutlaka konuşun

prof dr murat dayanç: 0532 232 64 39

genelde sekreteri de bakabilyor teline bilginiz olsun ulaşamazsanız da vazgeçmeyin tekrar arayın sonucunu buraya yazarsanız sevinirim benim yazılarım var bu sitede ahmet 1967 diye şimdiden geçmiş olsun

Üye
    RUÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    TUNCİ
    Son Giriş
    08.07-2020
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat hoca gitdim sen merek etme kardeşim ankara çok iyi hoca babacan adamdır. küçük ameliyat oldum ankarada bu işi iyi biliyoyor. Git derim sana

Üye
    ardaaa Avatarı

Son Giriş
    07.05-2015
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slmm cinsel bir kayıp oldumu bnde de yükseklik var ameliyat olmayı düsünüyorum bilgineldiirisen sevinirim

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

selam kesinlikle söz konusu değil ikisi başka alanlar ha tabi şunu belirtim bu benim doktorum için geçerli diğer başka doktor ların ameliyatı hakkında yada sonucu hakkında bişe diyemem şimdiden geçmiş olsun

Üye
    78 fakih Avatarı

Son Giriş
    09.01-2020
    Saat
    16:39
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Merhabalar bundan 2 ay önce üretradan kapalı ameliyat oldum nerdeyse 1 hafta geçmeden tekrar tıkanma belirtileri göstermeye başladı geçenlerde idarımı yapamıyorum paniği ile özel bir hastaneye gittik mesaneye baktılar çok az bir idrar olduğunu yinede durumu yerinde görmek için sistoskopi yapılması gerektğini söylediler.

Sistoskopiyi yaptırmadan oradan üniversite hastanesine gittim üretrografi çekildi sfinkter dedikleri kas grubundan yukarısı gözükmüyor darlığın orada olabileceğinden şüphelendiler operosyonu yapan doktora çekilen üretrografiyi götürdüm sende darlık yok üretran açık sadece kendini sıktığın için sfinkterden yukarısına ilaçlı su çıkmamış, şikayetlerin mesane boynu yüksekliğinden olabilir dedi. istanbulda başka bir doktorda üretra darlığı değilde mesane boynu yüksekliği olabilir dedi.

şimdi cardura4 mg kullanıyorum ama şikayetlerim aynı üretra darlığı belirtilerinin aynısı ( idrarın zayıf gelmesi bazen ıkınarak idrar yapma peniste yumurtalıkta ve perine bölgesinde çok rahatsız etmeyen lokal ağrı ve sancı penis ucunda batma ve penis içinde kaşıntı hissi otururken bazen perine bölgesine acı hissi bazen kasıklarda ve alt karın bölgesinde ağrı) ne yapacağımı şaşırdım bu konuda sizlerin tecrübesinden faydalanmak isterim bir de mesane boynu yüksekliği ile üretra darlığı aynı belirtileri gösterir mi? mesane boynu yüksekliği ile mesane boynu darlığı aynı şeyler mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.741
    Verilen Beğeniler
    3.255

Bu konuda güncel deneyimi ya da bilgisi olan var mı arkadaşlar?

@yaman002 durumun ve geçen süredeki deneyiminle ilgili bilgi yazabilirsen buraya çok yararlı olur.

@78 fakih
    Mesajınızı bu başlığa taşıdım, daha doğru bilgi gelebilir diye düşünüyorum.

Üye
    dadasist Avatarı

Son Giriş
    18.07-2018
    Saat
    19:30
    Yaşadığı Yer
    isranbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mesane boynu yükseliği ameliyatı ile güncel bilgisi olan var mı 05415780334

Üye
    yaman002 Avatarı

Son Giriş
    22.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başlığı açan bendim ilk mesajımdaki sorunlar aynen devam ediyor bu tür rahatsızlıklar kişiden kişiye fark ediyor şahsen ben pişmanım onu söyleyeyim kişisel fikrim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.741
    Verilen Beğeniler
    3.255

Arkadaşlar bu konuda deneyimi olan var mı?

Üye
    Ozkakd Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@78 fakih
    Merhaba!
    Kardeş son durumun nedir bendede var mesane yüksekligi ameliyat oldun mu?

Arkadaşlar Merhaba! Mesane boynu yükseligi için cardura xl 8mg kullanan varmı kötü durumdayım ve şu an 3 dünya ülkesinde bir yerdeyim ilacı getirtecem türkiyeden

Üye
    Fatihali Avatarı

Son Giriş
    13.07-2020
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    Yurt dışı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm kardesim bendede aynı problem var bende bekliyorum ameliyat olmadım ilaçın faydası yok