Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 86 mesajın 76-86 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bedenizer Avatarı

Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu konu aktifmi bilmiyorum ama bende sizin gibi düşünüyorum imkanlarımı zorlayıp bu insana ablamı götüreceğim siz gitmişsiniz ben giden insanlara sormak istiyordum.Size bu konuyla ilgili sormak isterim umarım size ulaşmak mümkün olur.Telefonum 0532 4822466 samsundayım arkadaşlarımın forumda söylediği gibi değil herşey doktorlar ve bilim insanlar için çalışmıyor sisteme hizmet ediyor daha bir tanı koyamadılar.Hep klasik yöntemlerle kanser arıyorlar kendilerini yenileyenleri bile yok omega 3 ve başka konularıda gündeme getirmiyorlar scio makinesi tanı koyuyormuş ama her dr kullanamıyor dr gönül ateşsaçan kullanıyor istanbulda başka dr larda var bu yoluda denemeyi unutmayın ben kardeşimi iyileştireceğime yüzde yüz inanıyorum john ada inanıyorum bu tip insanlar var birde nataşa demkina vardı rus.Onu rusya artık tıp okutuyor.yani ben sizin gibi düşünüyorum umarım size ulaşacağım bir numara verirsiniz bu konuda bazı şeyler sormalıyım siz gitmişsiniz tecrübelisiniz mail adresimde bedenizer@gmail.com sağlıkla kalın

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuya islami açıdan bakmak lazım,Ebû Dâvûd Sünen'inde Ebü'd-Derdâ hadîsi olarak şöyle rivayet eder: “Ebû'd-Derdâ, Resulüllah s.a.v.'in şöyle buyurduğunu söyler: ''Şüphesiz Allah, derdi de dermanını da indir*miş, her derdin dermanını yaratmıştır. O halde tedavi olunuz fakat haram şeylerle tedavi olmayınız
    Buhârî Sahîh'inde İbn-i Mes'ud'dan şöyle nakleder: “[llah şifanızı size haram kılınan şeylerde yaratmamıştır
    [ünein'de Ebû Hureyre'nin şöyle dediği rivayet edilir: “Resulüllah s.a.v., pis sayılan ilaçlarla tedaviyi yasaklamıştır
    [ârik, Peygamber efendimize şarapla ilgili soru sordu, Peygam*ber efendimiz onu şaraptan nehiy etti. Yahut da onun şarap yapmasını hoş karşılamadı
    [ârik: “Ben şarabı ancak ilaç olarak yapıyorum” dedi
    [eygamber efendimiz s.a.v. bu cevaba karşılık: “[arap deva değildir, aksine derttir” buyurdu.
    [ipokrat[FONT=Trebuchet MS], azgın hastalıklar hakkında konu*şurken şöyle demiştir: “[arabın başa verdiği zarar şiddetlidir, zarar hız*la başa doğru ilerler, bu sırada bedeni işgal eden salgılar da yükselir, şarabın zihne verdiği zarar bu yüzdendir
    ilaç yapımına ALLAH RESULU şaarap için cevaz vermezken bir müsliman asla böyle necis pis olan şeylerden medet umamaz kim bu adam god u bırak adı ne jhon hristiyan ALLAHA HZ İSANIN BABASIDIR DİYEN biri bunun yaptığı şifa olarak görülsede aslı istidractır
    istidrac nedir ALLAHIN gerçek evliyasına verdiği kerametin tersi bir hint fakirini ele al ozaman hindistanda hasta kimse olmaması lazım onu bırak benim brezilyada bayağı bir dostum var hastası var, engellisi var brezilyalılıar bile bunun şarlatan olduğuna inanıyor yaptığı sadece istidractır asla medet umulamaz ayrıca dünyada lupus enfazla brezilyada var brezilya devleti sadece lupusa bakan devlet hastaneleri açıyor ama çoğu kimse kurtulamıyor lupustan brezilya dolu lupus hastası bu piliğe inanmış olsalardı gider tedavi olur iyileşirlerdi şarlatanlıktan başka bişe değil bizdeki otçu drlara benziyor bizdeki otçu drlarda konuştuklarında ezberledikleri 2 veya 3 ayetten konuşurlar oda bal, arı ve zeytin aslı tütün eksperi olan ahmet maranki çıkmış tvlerde daha önceleri zeytin çekirdeklerini yutun görün bak nasıl şifa olcaka diyordu buna inanıpta zeytin çekirdeğini yutan bir adam ağrıdan hastaneye gidiyor hastane bağırsaklarından 50 tane çekirdek çıkarıyor saçmalık , şarlatanlık

http://www.sabah.com.tr/saglik/2013/...egini-yutmayin

Üye
    polo42 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bizim burda bi bayan hocca var 50 tl ye bi mıska yazıyor hiç bişin kalmıyor. muş öyle diolar

Üye
    Serkanzeynep Avatarı

Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lutfen bana ulasabilirmisiniz. arselsan_violet@hotmail.com rica ediyorum sizden

Üye
    Sema Ayyıldız Avatarı

Son Giriş
    22.07-2016
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Hiç giden olmadımı yani aramızda. Sanırım ben nisan sonunda gidiyorum. Sorun çıkmazsa size tecrübelerimi anlatıcam inşallah.

Üye
    cilem01 Avatarı

Son Giriş
    27.03-2016
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sema ALLAHASIGIN şifanı tıpta ara bir hiç ugruna kendini hedar etme!

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuda muhtiş bir kitap var. oraya giden insanlar kendilerini iyi olacağına tanrıya inanır gibi inanıyorlar hatta fazlası ile.
    piskolojk olarak iyileştigini söyleyen zeynep hanımda inanrak gittginde evet orada huzur bulacaktır.. inanç biliç altını programlar.!
    bu işlerin nasıl yapıldığını ögrenmek ve kendnizi tedavi etmek istiyorsanız işde size firsat..

bende bu kitapla kendi işitmemi iyileştirdim! ama bir süre sonra yine kaybettim.
    bilinçaltının gücü joseph murphy muhakkak okuyun....

Üye
    Sema Ayyıldız Avatarı

Son Giriş
    22.07-2016
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

3.kanserim bu zamana kadar tıpa inanmadımmı ama işte yine mecburen dr ne derse önce allaha sonra doktora teslimiz. Ama insan denize düşünce...

Üye
    deniz özel Avatarı

Son Giriş
    28.04-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@onur59 döndün mü acaba ben de gitmek istiyorum bilgi verebilme imkanın var mı?

Üye
    webiz Avatarı

Son Giriş
    19.08-2017
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

John of God Ruhsal ve bio enerjisel alanda yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Kanser, aids, artrit, depresyon, ms, serebral palsi, otizm gibi aklınıza gelebilecek her türlü hastalığın dönüşümü için John of God gezileri düzenlenmektedir. Peru başkanı, Brezilyalı bakanları gibi üst düzey politikacıları iyileştiren John of God, bugün herkes tarafından kabul edilmiştir.

Katılımcı deneyimleri ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

John of God - John of God Gezileri - Brezilyalı Şifacı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, saçma sapan sahtekarlıklara para kaptırmayın. Yazıktır. Paranız da, sonradan yaşayacağınız hayal kırıklığına da. Kimin ne dediğine de bakmayın. Tıbbın çare bulamadığı hastalıklara şartlatanlar hemen el atar ve "çare bende" der. Buna kendileri de etrafındakiler de o kadar inanır ki, bir süre sonra gerçeklikle bağını koparmış koca bir güruh oluşuverir. Sonra o güruhu gören başkaları çıkar ve onlara katılır. Hepsi birbirininin referansı olur kısa sürede.

Düşmeyin böylelerinin eline.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456