Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BUYUKADALIM34 Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb arkadaşlar şeker hastasıyım şekerim bir türlü acken bile 250 den aşşagı düşmüyor insülünde kullanıyorum ama fayda etmiyor sanırım kullandıgım insülün fayda etmiyor sabah 20 ünite akşamları 10 üniye vuruyorum nova flex isimli marka başka insülün bana fayda verirmi yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

arkadaşım burdan böyle sorular sorma doktora git takip edil şeker hastalarının kronik sorunu bu zaten mecburen ömür boyu mahkumuz ne yapalım tarçın iç düzenliyormuş insülini bırakma çabuk etkili insülinler var onlar düşürür ama mutlaka doktorunun vermesi lazım böyle burdan olmaz bu işler bende diabetim ama başka bişi sorsan okey ama

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Dogru cevabi en iyi doktor verir doktora gitmelisin ve sunuda diyeyim Sorun kullandigin insilun markasinda degil ben lantus ve novorapid kulaniyorum banada fayda saglamiyordu! Fakat kullandigin dozla alakali doktora gittim tahlil yaptı yuksek cikti dozu arttirdi 1 hafta olc gel dedi olcumleride kagida not ettim baktiki yuksek yine arttirdi o sekilde suan sabah, oglen, aksam, ve gece olmak uzere gunde 4 kere 30'ar doz vuruyorum ve hala 200 uzerinde daha önce 300 den düşmüyor du yani kisacasi doktora git giderkende en az 3 gunluk evde seker olcum değerlerini götür doktorun doz ayarlamasi yapacaktir.

Üye
    serkan.2626 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    27.02-2017
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    eskişehirss
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşlar,hangi insilün markası kilo verdiriyor çevremde benim gibi şeker hastaları arkadaşlarım var hepsi zayıf fakat ben insilün kullanıyorum novarapit flekspen kullanıyorum kullanmadan önçe kilom sabiti 1 yılda 8 kılo aldım.şeker hastaları olan kişilere sorduğumda değişik insilün markaları söylediler yardımçı olurmusunuz tabiki dr danışmadan kullanamam tşkrler