Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hirahandan Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok sevndim yazınızı okuyunca..biz de elimizden geleni yapmaya çalşıyrz.yani aslında ne yapacağımızı bilemiyrz.oksijen tedavisini araştryz , umarım ondan da bir sonuç alabilirz.tabi ki herşey Rabbimin izniyle oluyor ,dualar dualar devamlı ediyrz Rabbim kabul ediyır dualarımızı ,ilkkaza anında Rabbimden önce barışın hayati tehlikesini atlatması için çok dualar ettik çok şükür barışıımz evde ve kendi başına neefes alabiliyr.şimdi ise Rabbimden eskisinden daha sağlıklı olmasını istyrz ve kabul olacağına çok inanıyrz.Rabbim bize barışımızı yeniden verdi.Allahın izniyle devamı da gelecek İnşAllah. biz hep barışın yanında o bizi anlıyo gibi davranyrz,ailemiz kalabalık ve barışı hiç yanlız bırakmıyrz.barışa hep güzel günlerden bahsedip onunla yapacağımız şeyleri anlatark vakt geçiriyrz.umarım o da bizi duyuyordur.

Üye
    H.Nur Avatarı

Son Giriş
    23.10-2014
    Saat
    08:57
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Duyuyordur emin olun. Şu anda şu tedaviyi araştırıyorum eğer olursa Türkiyede yaptırabilmek için uğraşacağız. Sizinle irtibat halinde olalım eğer tedaviyi üstlenecek bir ekip bulabilirsek siz de başvurursunuz. Google Chrome kullanıyorsanız çeviriyi yapar. Almanyada kalp krizi geçirip beyni oksijensiz kalan ve bir sene bitkisel durumda olan bir çocuğa kordon kanından kökhücre tedavisi uygulamışlar. Sonuçlar çok umut verici

LifeSiteNews Mobile | Two-year-old in ‘vegetative state’ wakes up after adult stem cell treatment

Üye
    Hirahandan Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gönderdiğiiniz linki inceledim ve çok sevindim,ben şimid size özel mesaj bölümünden cep numaramı yazacağım, sizde yazarsanız hemen telefonuma kayıt edeceğim.ola ki bir gelişme olursa beni haberdar etmeniz durumunda size duacı olacağız .bu tedavi ya da başka yöntemler hakkında bir şey duyarsanız beni lütfen arayın.aynı zamanda ben de araştırmaya devm edeceğim ,hem bu tedaviyi hem de başka bulacağım tedavi yöntemlerini..ben de mutlaka sizi bilgilendirrim.

Üye
    Hirahandan Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlarımz yok , çok çok ihtiyacım var bu konuda tedavi olmuş ve iyileşmiş hastaların tecrübelerine.Allah rızası için etrafınızda böyle bir durumdan kurtulan birileri var ise lütfen yazın.Rabbim kimseyi böyle bişey ile sınamasın.yazan arkadaşlar için tekrar teşekkür ederim ,ama daha çok bilgi sahibi olmamız gerekiyor ki barışıma yardım edebilelim.yardımlarınıza ve desteğinize çok ihtiycımz var.

Üye
    Hirahandan Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim ,ama inanın kim olsa aynısını yapar,yeğenler kardeşliğin verdiği en güzel hediyedir. tüm yeğenlerimi çok sevyorum tabi ki herşey takdir-i İlahi,herşey yüce Rabbimizden baş üstüne gelir.asla asla isyan yok.olurmu öle şey.şifa Rabbimden gelir biz sadece sebep arıyoruz İnşAllah bulacağız da .Rabbimin izniyle iyileşeceğine çok inanıyrz .Allah razı olsun sizden.sizi mesai bittikten sonra arayacağım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12