Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    arapumut Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle merhaba sag bacagımda femur uyluk kemigim kırık yaklaşık bir ay önce ameliyat olup 10 cm lik plak koydular cuma günü kontrolü var ne kadar sürede üzerine bas der bi tahminnz var mı ? bilgilendirirseni cok memnun olurum

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

g
    eçmiş olsun arkadaşım .başımdan geçeni yazayım iki fmr bası kırığı oldu benim.solda çoktu sağda azdı 45 günde dokturum üzerine basa bilirsin yürü korkma dedi. korkmakmı gencim saten ama yanlışmış solu ayadım sağlığına kovuştu az olana yülendim ömür boyu çekeçem.diyeceğim varsın geç olsun ama iyi olsun hareketleri düzenli yap biraz zamana bırak esen kal

Üye
    arapumut Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

45 gün sonra basabilirim üstüne demi yanlış duymadım bni cok rhatlattnz tesekkürler

Üye
    kaptanufuk Avatarı

Son Giriş
    24.09-2014
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle bütün arkadaşlarımın rahatsızlıklarından dolayı acil şifalar diliyorum Rabbimden . Trafik kazası sonucunda ben de femur (shaft) kırığı geçirdim 1 hafta önce . 5. gün ameliyata aldılar platin taktılar ve ertesi gün doktor üzerine basmamı istedi . 2 gün hastanede yattım ameliyat sonrası ve 2 gün boyunca hastanede de yürüdüm 3 ayakla . Eve geldik koltuk değnekleri ile yavaş yavaş yürüyüşlere (çok kısa mesafe) ve egzersizlerime devam ediyorum . Üzerine basarken ve adım atarken ağrı hissediyorum ama henüz çok erken . Bu duruma sahip arkadaşlarıma ve diğer arkadaşlarıma üzülmemelerini kendilerini kötü hissetmemelerini rica ediyorum çünki herşey güzel olacak ve eskisi gibi yürüyebileceğiz . Sadece biraz zaman ..