Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nazmiye451 Avatarı

Gerçek Adı
    Nazmiye
    Son Giriş
    19.02-2014
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Tekirdag
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar ben tam 2009 dan beri yuruyemiyorum ve yeni yeni volkir ile yurumeye basladim ancak yururken korkuyorum dusucem diye ve yururken surekli ayaklarima bakiyorum onume degil yani kafam yururken egik gozlerim ayaklarimda.acaba bunun icin bir psikologa gorunmelimium yoksa hergun antreman yaparak kendimi yurumye alistirarak bu korkumu yenebilirmiyim?

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı bende öyleyim benim sitrezlerim çok çoğalldı dışarda sağ elimde baston sol elim de başka birinden destek alıyorum kalabalık ortamda yümekten çok korkuyorum yanımdaki kolumu bıraksa hemen düşüyorum düştüğüğm zaman yerden kendim kalkamıyorum gitgide gücüm azalıyor açıkçası ilerliyor hastalığımın adı frederiçk ataksi

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bence git bende çocukken aynıydım volkırla yürütmeye çalışıyorlardı fizik tedavide ayaklarıma bakıyordum korkuyordum belki fizik tedaviye gitsen düzelebilir onlar bir süre sonra önüne baktırıyor cesaret veriyor , gerçi ben yuruyemedım ama aşama kaydetmiştim