Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bioenerjibodrum Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bioenerji uygulamaları ile ilgili sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışacağım

Üye
    bioenerjibodrum Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biliminde kabul etttiği üzere bioenerjinin ağrı kontrolünde etkisi çok fazla.bunun yanında bel ve boyun fıtığı romatizma,kas yırtılması,tenisci dirseği be bileği,tümör kontrolüeklem romatizması,migren,kanser,reflü,ülser ve idrar yolları rahatsızlıkları gibi hastalıklarda.tıp tedavisinin yanında çok başarılı

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bu işi parayla mı yapıyorsun ,öncelikle bunu öğrenmek isterim ,bioenirjiyle ilgilenen biriyim

Birde biliminde kabul ettiği gibi derken materyal bilimin mi yok sa metafiziğin mi belirtseydin iyi olurdu

Üye
    bioenerjibodrum Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ücret alıyorum ancak bu şart değil.haftanın birgünü bodrumda tamamen ücretsiz imkanı olmayan önerilen insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.bunun dışında da yolda yada dışarda gördüüm ,acı çekttiğini fark ettiğim,yada ücretinden dolayı tereddüt eden herkese hiç bir şey talep etmeden yardım etmeye çalışıyorum.ilgilendiğiniz için sizde bilirsiniz.bu yetenek benim çalışıp edindiğim bir konu değil,bana verilmiş bir yetenek bunu tamamen para karşılığı yapamam.ancak imkanı olandan almanında bir enerjisi var.artı fayda sağlamayanda bir ücret talep etmiyorum. Diğer konuya gelince biliyorsunuz alternatif tıp yönetmeliği çıktı.bu tasarı halindeyken bioenerjinin hekimlerle birlikte olması tartışılıyordu.hatta acil sevislerde ağrı kontrolünden faydalanmak tartışılıyor.bilim derken tıp biliminden bahsediyorum.bir çok konu ölçülebilir nitelikte fıtığın iyileşmesi yada tümörün küçülmesi gibi.yapılan uygulamalarda guatr ın bir seansta 1/3 oranında küçüldüğü yada fıtığın yerine oturduğu tespit edilmiş.artı bir çok meslek grubundan insanın farkında olmadan iyileştirme sürecine katkıda bulunduğu biliniyor.hemşireler gibi.bu işle ilgilenen ve yeteneği olan 3 arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorumnbirebirde de yanıma geliyorlar ara ara ve birlikte uygulama yapıyoruz,eğer sizin içinde yapabileceğim bir şey olursa sevinirim

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Beni öğrenciniz yaparmısınız ?

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    07:37
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

alternatif tıbba inanıyorum. destek veren araştıran yardımcı olan herkese dua ediyorum. fakat lütfen insanlara çok ümit vermeyin ve onları maddi konularda zorlamayın. bu dengeyi nasıl kuruyorsunuz bilmiyorum ama içinizdeki terazi yetmez bu dengeyi kurmaya onu söyleyeyim. insanlar hastalığın pençesinde her çare sesine kulak veriyor ve medet umuyorlar.
    biliniz ki farkında olmadan kıracağınız kalpler hayata küsebilir ve siz bunun hesabını veremezsiniz.
    yaptığınız işi hayırlı bir şekilde yaptığınızı düşünerek size başarılar diler ve teşekkür ederim. fakat aksi bir durum da da sizi Allaha havale ediyorum.

Üye
    bioenerjibodrum Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burada bunu ne kadar istesemde anlatamam tayyip bey.inanın sizin düşündüğünüzden daha dikkatli davranıyorum.hiç kimseyi sömürmüyorum.kanser gibi sipesifik hastalarda hiç bir zararının olmadığını bilmeme rağmen hastanın hekimine danışmasını ve onay almasını istiyorum.yıllardır bir tarafları felç olan insanlar yürümeye başladıkları zaman bunu fırsat bilip yüksek paralar sağlamaya çalışmıyorum.bu yaz bodrumda yürüyen 4 adet kısmi felçli hasta 100 er tl verdiler sadece.insanları normal tedavilerinden uzaklaştırmıyorum hiç bir zaman.bir önceki yazımda belirrttiğim gibi fayda sağlamayandan bir şey almıyorum.bence ahlaki boyutun ve dürüstlüğün ispatı bu.çaresiz hastalığın pençesindeki insanları sömürmek çok kolay yoksa.görüşmek üzere

murat bey bu konuda ne aşamadasınız.isterseniz tabki yardım ederim

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Gökhan bey maddi durumu yerinde olan insanlardan ücret talep etmeniz gayet normal ,sonuçta bir emek hizmet veriyorsunuz ,bioenerji vb alternatif tıbba her zaman ilgi duyan biriyimdir ama hangi seviyede olduğumu bilemiyorum özelden yazışalım mı

Üye
    bioenerjibodrum Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tabiki

Üye
    attila71 Avatarı

Gerçek Adı
    atilla öztürk
    Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb gökhan ben sol hemipleji hastasıyım bioenerji aşmam faydalı olr mu acaba
    istanbulda birkaç k,işi var bu işi yapan erol konuk, kenan boyraz,hatice ersever vs. tavsiye edebileceğinizbu kişilerden veya başka birileri varmı acaba isranbul ve civarından

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

vay bee, tumor kontrolu, kas yirtilmasina bile care olabiliyorsa benim cektigim done done ameliyatlar oldugum koleastotam icinde bi care vardir belki bunda. ben bunu niye gormedimki eleman burdayken bi danisir doktora gidip kulak dogratmadan sifa bulurmuyum bioenerjiden diye danisirdim. bioenerji tedavisi yaptiripta ne gibi dertlerden kurtuldugunu yazarmi acaba sifa gorenler uykularim kaciyor, deli dolu sen sakrak yasamaya bakiyorum ama ameliyat olma dusuncesini bi unutamiyorum

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    543
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bioenerjibodrum Mesajı Gör
    biliminde kabul etttiği üzere...
    Hangi bilimin?

Bioenerji zırvalıktan ve şarlatanlıktan başka bir şey değildir. Daha bir çıkar elde etmeden böyle bir şey yapanı görmedim.

Ayrıca bir şarlatanlık türünü dile getirirken BİLİM sözcüğünü kullanmak tek kelimeyle AYIPTIR!

BİLİMİN kuralları vardır:

1. Evrendeki bir fenomenin gözlemlenmesi
    2. Bu fenomene dair, gözlemler ile tutarlı, ancak kesin olmayan, hipotez adında deneysel bir açıklama getirilmesi
    3. Hipotezin tahminlerde bulunmak için kullanılması
    4. Tahminlerin deneylerle veya ek gözlemlerle test edilmesi ve sonuçlar ışığında hipotezde gerekli değişikliklerin yapılması
    5. (3) ve (4) numaralı adımların hipotez ve deney arasında tutarsızlık kalmayana kadar tekrarlanması

Yani işin özeti; bilimsel bir yöntem ÖNGÖRÜLEBİLİR sonuçlar üretmelidir. Sonuçlara hipoteze uygun açıklama getirebilmelidir. Daha biyo enerji gibi saçmalıkların bunu başarabildiği görülmemiştir.

İşi daha basit anlatmak gerekirse, biyoenerji ile tümör küçülttüğünü iddia eden birinin, rasgele seçilmiş ve başka hiç bir tedavi almayan en az 10 denek üstünde bu yöntemi denemesi, ve kontrol grubunda olan 10 başka hastadan daha iyi bir sonuç elde etmesi gerekir. Böyle şarlatanlıklardan fayda gördüğünü iddia eden kişilerin büyük çoğunluğu konvansiyonel tedaviler almaktadır. Ve istatistiksel olarak fazladan biyoenerji almalarının başarı şansını arttırdığı hiç bir zaman gösterilememiştir.

zaferim Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    15.12-2015
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bioenerjibodrum Mesajı Gör
    bioenerji uygulamaları ile ilgili sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışacağım
    lütfen beyfendi insanların ümitlerini istismara dönüştürmeyelim..

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

işin içinde para varsa dikkatli olun... Hele normalin çok üstünde ücretler isteniyorsa...

Üye
    bioenerjibodrum Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    istismara dönüştürdügümü nerden çıkardınız

doğru söylüyorsunuz

ingilteredeki uygulamaları inceleyin.konuyla ilgili bilginiz olsun en azından. kimse hekime gitmeyin yada verdiği tedaviyi yarıda bırakın demiyor.ön yargılı olmayın
    kapıdan merhaba diyenin para için ameliyat edildiği bir dönemde bu meslek grubunun bir ferdi olarak ahlaki açıdan durumu abartmayın.

kenan beyde erol beyde işinin en iyileri dürüst kişilerdir

Sayfa 1 / 2 12 SonSon