Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sibel AŞUT Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili zeynep botox için günü doktorlar belirliyor sen gidip iğne yani botox oluyorsun ve hastaneden çıkıyorsun sana etkisini anlamak için bugün belirleyip çağırıyorlar .iyi geldiyse devam ediliyor bana kolumdan 3 defa 6 ay süreyle uygulandı ama yaramadı,ama boynuma sonuç aldık .boynuma 3 ayda bir yapılıyor,hastanede yatmak gibi birşey yok

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    13:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb siz bu senemi yaptırdınız botoksu birde özel hastanedemi yoksa devlet hastanesindemi yaptırdınız? bilgi verdiginiz için teşekkür ederim iyi akşamlar

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

slm gökan kardeş nasılsın inşallah iyisindir,kardeş benim sorunum ayaklarda güçsüzlük var fizik tedavide muayane aşamasındayım botoxs uygulamayı düşünüyorlar,kardeş sorum botoxs nasıl bişey nasıl bi aşamadan geçiyorsun hastanede yatma gerektiriyormu kaç saat sürüyor kardeş anlatırmısın sana zahmet aeo

Üye
    angel81-03 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2013
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar korkulacak bir şey değil botoks ben yaklaşık 4 senedir yaptırıyorum şimdiye kadar pek fazla bir yan etkisini görmedim.ama botoksu yapan kişi işinin eğli olması gerekiyor yoksa kötü sonuçlar doğurabiliyor.ama gerçekten etkili bir iğne.ayrıca hastaneye filanda yatış olmuyor.sadece formaliteden günlük yatış yapılıyor.iğneden sonra günlük hayatına devam edebilirsin.sadece iğne yapılırken birazcık acıyor.

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar rahatsızlıgımdan dolayı botoxs yapılacak inşallah ama çevreden bi kaç kişiden duydum yaptırma daha çok dengen bozulur yürümen daha kötüleşir diyorlar moral sıfır napcam bilmiyorum ya sonuçta kasları gevşetecekler yapan doç dr yapcak bunun ne olacagını biliyordur heralde yanlış bişe yapmaz die düşünüyorum

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar botoxs konusunda sormak isteyen varsa sorulara cvp veririm hatta erinmeden bulunudugu ile gelir kendi ellerimle götürürüm okadarki ciger canlıyım allaha şükür botoxs yaptırdım hiç hissetmedim igne sanki vurulmadı desem yeridir şaka deil ciddiyim moral falan vermiyorum hiç hissetmiyorsunuz soru sormak isteyen varsa msj atabilir harfiyen anlatırım aeolun arkadaşlar

Üye
    nevinarda Avatarı

Gerçek Adı
    arda
    Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    00:10
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Botoks için hastahanede yatmaya gerek yok aynı gün içinde taburcu oluyosunuz ama ehil ellerde yapilmasi gerekli kaslarin yerini bilen FTR uzmani olması öncelikli tabii biz oğlumuza uygulattık bir ay oldu fakat yanlıs kaslaramı uygulandı yoksa etkisinimi göremedi şu an bilemiyoruz çünkü uygulayan gazi tip fak.doç.dr kongre için dış ülkedeymis ulaşamıyoruz kontrol için gittiğimizde aldığımız sonucu bildiririm

Üye
    beyazx Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar arnonold chiari hastalığımdan kaynaklanan arka bacak kaslarımda kasılma var.ayrıca iki yıl önce sol hemipleji geçirdim.sol arka bacağımdaki kasılmalar daha fazla hale geldi.bende botoks yaptırmayı düşünüyorum.felç geçirip botoks yaptırmış bir arkadaş varmı acaba.şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12