Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    mb21 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    belimde 3 tane fıtık var. doktor ''iğne ile girilip yakmak'' ile ameliyat önerdi.bu şekilde ameliyat olanınız varmı?risklimidir?varsa riskleri nelerdir?
    doktor her işin bir riski vardır dedi.biraz korktum sizce fıtığın yakılarak küçültülmesi ameliyatı olmalımıyım?bu son günlerde bel ile dizim arasındaki bölgede uyuşma arttı.

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

açık ameliyat olmuştum 2001 yılında yakılarak yapılan ameliyat hakkında bir bilğim yok ama açık ameliyettan hiç korkmadan girdimve çak şükür sapa sağlam kalktım ertesiğün ayağa mesleğim ağır iş olduğu için tekrarladı o ayrı tabi şimdi yine var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Kapalı ameliyatlardaki başarı oranı açık ameliyatlara göre daha az sanırım. Ama kapalı ameliyatta bir günde hastaneden çıkılıyor. Bu da gündelik yaşamın aksamaması için çok önemli bir avantaj. Bel ameliyatı olduktan sonra kilo almamak, kendine daha bir dikkat etmek önemli. Yoksa fıtık tekrardan nükseder.

Askıda Üyelik
    mb21 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    14.07-2017
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

belim ile dizim arası uyuşuyor.ameliyattan başka çare yokmu?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

gecen sene teyzem dokta gıtmıs belfıtıgı amelıyat demıs
    teyzemde amelıyat olcam dıye daha bıbelı agrıyıp yorgan dosek hıc kıpırdamadan gunlerce yattı
    bır gıdısımde kal yuru bıraz her bel fıtıgı dedıkte amelıyatmı olur bıraz hareket dedım
    amelıyat dıyen doktorda yegemındı
    teyzem yataktan kalktı bıraz bıraz yurume hareket derken ıyılestı amelıyat gunu yaklasınca vaz gectı amelıta gıtmedı
    benım amelıat olma hareket et dedıgım soylenınce yegenımle papaz olduk bır muddet
    ama teyzem kendıne dıkkat edıyor artık oylede bı tutmadı belı

Üye
    asigenc_61 Avatarı

Gerçek Adı
    akif
    Son Giriş
    07.06-2014
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar ben 4 kez ameliyat oldum ilk Ameliyatim2008 de diğerleri 1 yıl içinde 3 kez daha olmak zorunda kaldım. Durumum çok kötüydü mecbur acil olmak zorunda kaldım yoksa kismi felç geçiriyordum Suan bile hala ağrılarım devam ediyor artık hayat boyu cekecez bu ağrıyı 10 kez de olsak gecmeyecekmis belin artık yapısı bozuldu dediler ben kimseye ameliyat onermiyorum ne kadar dikkat etsekte olmuyo en son careniz olsun Ameliyat gerçekten çok zor hastalık bu allah herkese şifa versin vesilemizde doktorlar olsun Doktor tercihinde sıkıntı yaşayanlar varsa benim doktoru önermek isterim muazzam işini bilen başarılı bir profesör doktor fitigimi mikro cerrahi yöntemiyle kökünden temizledi garanti bile vermişti ben onun Ameliyatindan sonra 3 kez emara girdim fitkla hiç karşılaşmadım sorun diğer acemi doktorların eline düşünce belin yapısı gitti arkadaşlar Fikir almak isteyen olursa yardımcı olurum elimden geldiği kadarTel: 0530 496 5890