Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meliha Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi geceler. Ben 80 gün önce 4. Kattan ayaklarımin üstüne düştüm iki topuğum da kiriklarim oldu sag topugumdan civi takilarak ameliyat oldum. Sağ kalcam da 3 yerden kirigim var tabi kaynama oldu şuan ayaga kalkabiliyorum değneklerle fazla yormadan, kalcamda yamuk kaynama var ve hicbir mudahale de bulunulmadi yatarak kaynicak dedi doktorlar. Sırtıma elleyince ele gelen bi yamukluk ve şislik var ve uyuşukluk, biraz yürüyüş yapinaca kalcamin uyuşmasi artiyor ve kaşiniyor bu hafta randevum var emar cektirdik onun sonucunu göstericez doktorlara göre kalcam da bi sıkıntı yokmuş bu kadar kaynamasi bile mucizeymiş. Fizik tedavi bile vermediler yada verirlermi ilerde bilmiyorum.

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

mutlaka farklı bir hastaneye de başvurun tanıdığım bırı aynı olay yaşadı.. platin taktılar 2 ay kadar ağrı dınmedi dokuz eylül hast. getirdiler .. platin cıkarıldı ameliyat yanlış dedi.. hasta dışardan demirle kemikler birleştirildi.. o demir 5 ay daha dışardan takılı olacak sonra cıkarılacak durumu gayet ıyı mutlaka başka doktorada görün

Üye
    meliha Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlariniz icin.
    Hoscakal emar sonucunu aldiktan sonra baltalimanina göstermek istiyoruz iyi doktoru bulmak şans işi artik.