Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozkan00 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba

ön kol radius ta kırık vardı ameliyat oldum 2 tane k teli takıldı.6 hafta sonra çıkarılcakmış.acaba çıkartılırken anestezi veriyorlar mı internetten çıkarma videolarına baktım pense ile çıkartıyorlar
    acı olurmu diye merak ettim resim bana ait değil faakat hemen hemen aynı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Deneyimi olan var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sacredrelic Avatarı

Son Giriş
    18.09-2014
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkese selamlar ve geçmiş olsun allah kimseye yaşatmasın. Konu güncelmi tam olarak bilmiyorum fakat deneyimimi yazmak istedim.

15.04.2014 Tarihinde motosiklet kazası geçirdim. Sağ üst humerus kemiğinde(kapsüle yakın yer) kırığım oluştu. 4 tane tel takıldı. Takıldığı günden itibaren nasıl çıkıcağını düşündüm. Forumları alt üst ettim. Yabancı sitelere baktım. Fakat herkes birşey söylüyor. Ve yaşanmadan da anlaşılmaz. T
    ellerin çıkmasından 1 gün önce uyku girmedi gözüme. Ve o gün gelmişti. Sabah oldu nihayetinde ve hastaneye gittim tellerin çıkartılması için. Heyecenla ve stresli bir bekleyiş vardı içimde. Sığmıyordum hastaneye resmen. Açık kapılara bakıyordum nasıl kaçarım diye. Sıra geldi ve doktorumun yanına geçtim. Herhangi bir sıkıntın var mı gibisinden sorular sordu. Kendimi iyi hissettiğimi ve heyecanlı olduğumu söyledim. Biraz da korku vardı. Anestezi olucak mı diye sordum. Anestezi ortamında senin durumunu anlayamayız dedi. Ağrı vb şeyler olucak mı diye kontrol edilicek dedi. Ama için rahat olsun dedi , hiç acimicağını söyledi.
    Kolumun pansumanda o halini görüpte gözleri kararan ve hergün mızmızlanan bir insan olarak yazıyorum buraya. İnanın bana.. İşlemin yapıldığı odaya geçtim ve eline penseyi aldı doktor Yüreğim ağzımdan çıkıcaktı. Korkma acı hissetmiceksin bile dedi. Kemik iyileşince telleri dışarı atıyor dedi. Hiçbir sıkıntı çıkmicak dedi. Kafamı ters tarafa çevirdim ve bekledim. Çöp kutusuna metalin vurma sesi geldi. Ve kafamı çevirdiğimde 1 tanesini çıkartmıştı bile.

Komik ama hiçbirşey hissetmedim. Düşünmeyin Yada korkmayın. Birşey olmuyor. İçiniz rahat olsun. Ameliyat geçirmiş bir insansınız. Tekrar geçmiş olsun.

Saygılar..