Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    B. CANDOST Avatarı

Gerçek Adı
    BİLAL CANDOST EROĞLU
    Son Giriş
    07.07-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    içel
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben fibröz displazihastasıyım ama bildiğim sadece bu kadar bu hastalık nedir nasıl bişeydir şu anda kemoterapi görüyorum ama doktorum dahil hiç kimse bana açık bi şekilde konuşmuyor tam olarak bilgisi olan birisi lütfen bana bilgi versin lütfen çok karmaşık duygular içindeyim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Fibröz Displazi Rahatsızlığı Nedir, Belirtileri ve Sebebleri Nelerdir Hakkında linkinde bilgi verilmiş rahatsızlıkla ilgili..

Ayrıca: http://www.engelliler.biz/forum/ayni...n-kim-var.html buradan deneyimleri okuyabilirsiniz.

Üye
    acegnc Avatarı

Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    02:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar, ben de fibröz displazi hastalığı geçirdim. Femur başındaydı? Sizin tam olarak nerde?
    ve benim bildiğim bu hastalık iyi huylu bir tümör. yani kemoterapi görmeniz biraz tuhaf geldi. Lütfen başka doktorlara da gidin. Ben bu hastalık için çok doktor gezdim ve 3 kere ameliyat geçirmek durumunda kaldım. Başta doğru tedavi uygulansaydı belki bu kadar yıllarımı almayacaktı bu hastalık.. Ortopedi doktorlarından ziyade , bu hastalığın uzmanları tümör cerrahlarıdır. Prof. Dr. Levent Eralp benim son ameliyatımı gerçekleştiren doktordu ve şuan çok şükür iyiyim.. Mutlaka tavsiye ederim.. Çok geçmiş olsun sağlıcakla kalın..