Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:07
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    539
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bLaCkRaCe Mesajı Gör
    Evet MeTePe mide sorunumda var her sabah kalktığımda LANSOR içmezsem inanılmaz ve dayanılmaz ekşime yapıyor midem. Bundankurtulmanın yolu nedir ?
    Mide sorunlarının büyük kısmı Helicobacter Pylori dediğimiz bir bakteriden kaynaklanır. Bunun tedavisi mümkün. Ama öncelikle endoskopi veya nefes testi ile bakterinin varlığı gösterilmeli. Eğer bakteri varsa özel bir antibiyotik kürü ve Lansor ile sorundan büyük ölçüde kurtulabilirsiniz. Bu bakterinin uzun süre aktif olmasıyla mide kanseri arasında da bir ilişki olmasından şüphelenilmektedir. Haberiniz olsun.

UnFeeLinq;
    Geçmiş olsun unfeelinq,
    İşlerim çok yoğun. Bu yıl bayramda dahi sadece 1 gün tatil yapabildim. Hala da rahatlamış değilim ama bir ortalığa bakayım dedim.
    Görüşmek üzere....

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bLaCkRaCe Mesajı Gör
    Evet MeTePe mide sorunumda var her sabah kalktığımda LANSOR içmezsem inanılmaz ve dayanılmaz ekşime yapıyor midem. Bundankurtulmanın yolu nedir ?
    patatesi soy rendele mıncıklayarak suyunu çıkart (1 çay bardağı olacak şekilde)sabah uyandığında aç karna iç 1 ay uygula...yada,

sıkılmış 2 litre limon suyunun içine 40 tane sarımsak yıkanmadan iyice ezerek limon suyu ile karıştır,şişenin yada pet' şişenin üstünü siyah torbayla kapat aydınlıkla ilişkisini kes 25 gün çalkala ağzını açmadan,25 gün sonra sabahları aç karna yarım yada içebilirsen 1 çay bardağı iç yemek yeme 1 saat sonra yiyebilirsin. (internette limon + sarımsak karışımı yazıp okuyabilirsinde)

Üye
    yaman9329 Avatarı

Gerçek Adı
    hikmet yumurtacı
    Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sinir sıkışması ameliyatı oldum 5 dakika sürdü ve gece artık elim uyuşarak uyanmıyorum.özel bir teknik uyguladı doktorum.sizede tavsiye ederim.korkacak birşey yok.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234