Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    crazyboy_ist23 Avatarı

Son Giriş
    08.12-2015
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @sukru-35
    Oncelikle geçmiş olsun arkadaşım.. bendede aynı sorun vardı ve geçen hafta ameliyat oldum şimdi çok rahatım tabi riski var ve evli olup çocuk sahibi olman lazım riskli

@olcylmz
    Ayni ameliyatı bende oldun idrarımda sorun vardı rahat yapamıyordum geçen hafta lazerle ameliyat oldum çok şükür artık çok rahatım ama bi sıkıntı war meni dışa değil idrar torbasına akıyor. Allahtan evli ve bir çocuk sahibiyim yoksa durum kötü

Arkadaşlar öncelikle herkeze geçmiş olsun.. bendede işeme sorunu vardı tazzikli akmıyordu ve zor isiyordum sık sık işema isteyim oluyordu bigün dayanamadım kontrole gittim prostat sanıyordum ama kontrol sonucu Mesane boynu darlıgı varmış geçen hafta bu ameliyatı oldu bütün riskleri göz önüne alarak. Evli ve bir çocuk sahibi olduğumu duyunca doktor ameliyatı yapalım dedi riskli olduğunu söyledi. Herşeyi göz önüne alarak oldum çünkü artık dayanamıyordum ileri yaşlarda tehlikesi varmış ve oldum artık çok rahatım işemenin ne olduğunu öğrendim. Tabi riski de oldu meni artık geri kaçıyor yani idrar torbasına akıyor sertleşmede ve zevkte bi sorun yok. Tekrar herkeze çok geçmiş olsun.....

Üye
    sss88 Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Arkadaşlar herkese geçmiş olsun
    bende hipersensitif mesane ve mesane boynu yüksekliği vardı , bu benim hayat kalitemi o kadar etkiliyordu ki dışarıda ne çay ne kahve ne de herhangi birşey içebiliyordum , bu sorun bende lise yıllarından beri vardı geceleri minum 1 zaman zaman 3-4 kere tuvalete çıkıyordum.

4 ayrı Urolog a gittim artık hayat çekilmez hale gelmişti Xatral ve Detrusitol tarzı ilaçlar kullandım, başlarda çok faydasını gördüm fakat zamanla etkilerini kaybettiler , hayat çekilmez hale gelmişti sosyal hayatım ve özel hayatım bundan son derece olumsuz etkileniyordum,artık dayanamaz hale gelmiştim günde 15-20 kere tuvalete gitmek durumunda kalıyordum. en sonunda mesane boynu rezeksiyonu ameliyatı oldum,

ameliyat Dr. Leon Saporta tarafından yapıldı , kendisi dalında son derece ün yapmış bir Dr. fakat aynı zamanda parayı da son derece seven ve çok pahalı bir Dr. bu ameliyatın cinsel fonksiyonlarda herhangi bir sıkıntı yaratmadığını söyledi ( meninin bir miktar geri kaçması haricinde ) , fakat bu ameliyatın hayat boyu kalıcı değil bir kaç sene sonrasında tekrarlayacağını söyledi ,

ameliyat sonrası biraz rahatladım ama rahatlama 20 % civarında oldu , dezavantajlarına gelicek olursak meninin 30 % - 40 % i geri kaçıyor ve bundan dolayıda orgazm esnasında zevk alma oranıda bir okadar kısa ve hazsız , zevk alma meninin geriye kaçması kadar azaldı diyebilirim zaman zaman boşaldığımda meni gelmesine rağmen zevk alamıyorum.

Önceden de belirttiğim gibi yaşam bnm için çekilmez hale geldiği için bu ameliyatı yaptırdım ( günde 15-20 kere tuvalete gitmek- geceleri 3-4 kere tuvalete çıkmak , dışarıda kesinlikle bişey içememek , etc.. )
    ben bu ameliyatı kesinlikle tavsiye etmiyorum cinsel hayatınız bundan son derece olumsuz etkileniyor, kim bilir durum prostat ameliyatı olanlar için nasıl, yaşımın gennç olmasından dolayı bende sertleşmede problem olmadı fakat boşalma hazzında ciddi düşüş oldu.

Mesane boynu yüksekliği prostatın bir kısmının traşlanması ameliyatı, prostat cinsel haz için çok önemli bir salgı bezi, cinsel hayatına önem verenlerin ve yaşı genç olanların ne olursa olsun bu ameliyatı yaptırmamalarını öneriyorum. Dr. lar bu işlem üzerinden para kazanmak için size prostat veya mesane boynu yüksekliği ameliyatının cinsel fonksiyon bozukluğuna yol açmayacağını söyleyecekler ( açın bakın tüm videolarda orgazm ın bendensel değil beyinsel birşey olduğundan bahsediyorlar ) kişisel tecrübeme göre bu doğru değil prostat vucuttan meninin atılmasını sağlayan bir organ evet bu durumla yaşamak çok zor insana hayatı zindan ediyor bizzat bunu yaşayan biri olarak söylüyorum.

Tekrar belirtmek isterim yaşınız genç ise ve cinsel hayatınıza önem veriyorsanız KESİNLİKLE bu ameliyatı olmayın. Herkeze tekrar geçmiş olsun.

Üye
    saray Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle bütün hastalara geçmiş olsun.2 ay önce mesane boynu darlığı ameliyatı oldum.faydam olursa diye buraya bütün başımdan geçenleri yazacağım.41 yaşında evli iki çocuk babasıyım.ilk bu hastalığımın belirtilerini geceleri sık tuvalete çıkarak hissettim.

sonra idrarımda yanma ve enson olarak tazziksiz işeme az miktarda ve sık işeme olarak ürolojiye gitmeye karar verdim.iki tane devlet hastanesinde işeme testi ve ultrosona girdikten sonra kesin tanı olarak üretra darlığı yada mesane boynu darlığı teşhisi konuldu .hangisi oldugunu ancak kamerali sistemle penisten içeri girilerek anlaşılacagini sölediler.forumlara girdigimde uzman bir doktor tarafında özel bir hastanede olmamin daha doğru olduguna karar verdim.çünkü cinsellik ve çocuk olmama riskleri vardı bu ameliyatın.bana çok uzak olmasına rağmen avcilarda özel bir hastanede bu işin uzmanı doktor tarafından ameliyata girdim.bel alti uyuşturularak izledigim şunlar idrar yolum açık yani üretra yolu.mesane girişi tamamen dar ve kapalıydı .prostatin sağından ve solundan elektrotla yakılarak temizlendi ve mesane darligi tamamen açildi.hiç agrim olmadi ameliyattan sonra bir gun sonda takildi sonra taburcu oldum bir hafta kan geldi ve yanma oldu

şimdi çok şükür iyiyim .hayatimda işemenin ne oldugunu anladim.cinsel yönden zevk almada çok sorun yaşamıyorum sadece spermim yani meninin yarısı idrar torbasına yarısida disari geliyo çok kafama takmiyorum en azindan dişari gelmesi iyi çocuk olma açisindan.

size tavsiyem beyninizi idrardan uzak tutun resmen 6 ayda kafayı yedim psikolojiyi bozuyor fazla takinca kafayi şimdi geceleri bir sefer kalkiyorum bol sivi tükettigim halde.başka soru sormak fikir almak isteyen olursa seve seve yardimci olurum.sakin ihmal etmeyin böbrek kaybina kadar götüren bir hastalık.tekrar geçmiş olsun herkeze.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12