TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 19 / 24 İlkİlk ... 9151617181920212223 ... SonSon
Toplam 358 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mektebi Mülkiye Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba. Bende gözle ilgili ciddi problemler yaşayıp en sonunda protez göz ameliyatı olmuş bir kardeşinizim. Ameliyat öncesindeki o kararsızlık ve çaresizliği iyi biliyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim iyi bir göz ameliyatı ve protez cerrahisi sizi gerçekten rahat ettirir. İki şey çok önemli protezin gözünüze tıpatıp benzemesi ve altta iyi bir hareketin olması. Bunlar sağlanırsa anlaşılması o kadar zor ve hatta imkansız olur. Ama şunu söyleyeyim diğer gözünüzün birebir aynısı olmaz çünkü sağlam gözdeki doğallığı sağlamak zordur. Ama yine de çok benzer kimse de gelip gözünüzün ta içine girmeyecegine gore bir sorun olmaz. Ameliyat tavsiyem Ankara dunyagoz de Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya. Tabi özel olduğu için fiyatı yüksek. Ama devlet derseniz Hacettepeden Prof. Dr. Yonca Özkan Arat. Hem ameliyatı sağlam yapıyorlar hem hareket iyi oluyor. Ben Altuğ Hocaya yaptirdim. Tabi İstanbulu bilmiyorum. Protez için İmka gözü tavsiye etmiyorum. Cok yogunlar ve ayrıntılı iş yapmıyorlar. Oysa bu iş ciddi emek ve yetenek gerektiriyor. Ankara Saydam göz gercekten iyi. Ciddi bir ugrasla iyi bir iş çıkarıp sizi mutlu edebiliyorlar. Protez gözün capaklandigi, kuruduğu, ufak tefek sorunları olduğu doğru. Ama inanın ciddi şeyler değil. Kullanımı çok kolay farkında bile olmuyorsunuz. Gözünüzün şekli kotuyse ağrı sızı varsa protez kullanmak daha mantıklı. Ama dediğim gibi iyi bir ameliyat ve protez şart. Selam sevgi saygıyla...

Üye
    asya.. Avatarı

Son Giriş
    22.02-2020
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    sayın meroo dr. mehmet ünal ı önermem. subat 2017 de protez bilgisi almak ve göz durumu kontrolu olmak için gitmiştim. tercih etme nedenimse prof. dr. olması idi. ama gittiğimde hiç ilgilenmedi tek dediği şey hemen gel gözünü alalım. sekreter fiyat konusunda bilgi verecek size. diğer gözümü muayene eder misiniz dediğmde suratıma bakarak o çok iyi dedi. tamamen ticaret kafasında çalışıyor gördüğüm kadarıyla. sanırım bende potansıyel müsteri idim.

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    19.05-2020
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @asya.. iyiki o doktara gitmemisim o zaman :-)

Üye
    Buki Avatarı

Gerçek Adı
    matilda
    Son Giriş
    12.03-2020
    Saat
    09:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaslar benımde tek göz görmüyor kayma vAr protez dusunuyorum nasıl olur şaşılık gidermi göz hareketimde fazla yok fitizis bulbi

Üye
    Mektebi Mülkiye Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Buki merhaba. Protezde şaşılık olmaz çünkü gözbebeği protezin üzerine istenildiği gibi resmedilebiliyor. Hareket protez konulunca biraz daha azalıyor. Hareket azlığı kaslarla mi ilgili? Yani göz kaslarında mi bir problem var?

Üye
    Buki Avatarı

Gerçek Adı
    matilda
    Son Giriş
    12.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Evet göz arkam yani retina tamamen bitmiş o yüzden esit hareket yok goren gozle

Üye
    Mektebi Mülkiye Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Buki küçülmüş yani fitizik gözün üzerine eger agri sizi da yoksa direk protez yapılabiliyor. Ağrı sızı olsa bile özel yöntemler uygulanarak protez takilabiliyor yeter ki göz diğerinden kucuk olsun. Ama hareket önemli olduğundan bence protezciye gitmeden önce bir okuloplasti yani göz estetik cerrahi doktoruna gorunun bence

Üye
    Buki Avatarı

Gerçek Adı
    matilda
    Son Giriş
    12.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Gitmeye korkar oldm artk olumsuz bisey cıkar die protez uzerine takıldı bıkac gün denedm yapamadım batııo ve ağırıo

Üye
    Mektebi Mülkiye Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Buki, benim bildiğim göz küçükse ama ağrı varsa sorun çözülebiliyor. Şöyle ki iyi bir okuloplasti doktoru bazı yöntemlerle ağrıyı giderebiliyor. Dr. Barış Yeniad, Dr. Altuğ Çetinkaya Dr. Ümit Beden bu konuda iyi hocalar. Bence onlarla iletişime geçebilirsin. Hatta ilk etapta mail atabilirsin mutlaka dönüyorlar. Protez olarak ise Ankara saydam göz gercekten iyi. Kardeşim inşallah çözülür. Bence azmini kırma son bir dene

Üye
    Pusat22 Avatarı

Son Giriş
    14.01-2019
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlı geceler arkadaşlar ben ankarada oturmaktayım kardeşimin sol gözü için ameliyat olması lazım sonrası protez yaptırmamız lazım sağ gözü de yüzde 10 görüyor yorumlarınızı hepsini okudum imka göz düşünüyordum sonra bir arkadaşın da orası iyi değil demesi kafamı karıştırdı bana yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    kars Avatarı

Gerçek Adı
    pervin
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım protez taktırmak istiyorum ama 19 yıldır hiç taktırmadım gözüm 7 yaşından beridir görmüyor ve şuan 26 yaşındayım gözüm diğerine göre küçük ama ben amaliyat olmak yerine gözümün üzerine takılmasını istiyorum bu mümkünmüdür acaba birde iyi bir doktora ihtiyacım var beni aydınlatırsanız cok sevinirim.

Üye
    Mektebi Mülkiye Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Pusat22 kardeşim ben 20 yıl sol gözümle uğraştım en son protez göz ameliyatı oldum. Hastane imkaya yönlendirdi orada yaptirdim memnun kalmadım. Neden mi? Göz buyuk, goz bebeği büyük, renk farklı, hareket çok az, göz damarları farklı. Peki protez böyle mi olur? Nasıl memnun kalayim bundan? Sonra saydam göz e gittim. Çok iyi bir protez yaptılar. Bu iş sanat işi, yetenek işi. Oyle imkadaki gibi seri üretim protez olmaz. Emek gerek, incelik gerek, sabir gerek, sanat gerek.
    @kars göz küçükse gözün üzerine protez takılabilir. Acıya karşı duyarlı olsa bile onu gidermenin yolları var yeter ki göz küçük olsun. Mutlaka bir protezciye gorun.

Üye
    kars Avatarı

Gerçek Adı
    pervin
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşkur ederim @Mektebi Mülkiye peki önerebilecegin bir protezci varmı

Üye
    Günel Avatarı

Son Giriş
    06.01-2018
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan.Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, tavsiye edebileciyin doktor varmı? Kim? Benimde sorun aynı.teşekkürler

Üye
    Esipleme Avatarı

Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar. Ben iki gün önce göz protezi için ameliyat oldum. İnternette bu konuda baya bir araştırma yaptım hatta bu siteye bu sayede üye oldum. Araştırmalarım neticesinde ameliyatımın kolay geçeceğini düşünüp rahat bir şekilde ameliyata girdim.Ama beklediğim gibi olmadı.Ameliyat sonrası baya bir sıkıntı çektim. Hatta bu mesajı gözüm şiş olarak yazıyorum.Sanırım her kişinin ameliyata vereceği reaksiyon farklı. Ameliyat sonrası baya bir üsküfra ettiğim için gözüm baya bir zorlandı.Gözümden baya bir kanlı sıvı geldi ve şimdi gözüm şiş.Gözüm çok büzüşmüş doktor açmak için baya uğraşmış.Doktor protez takılmasının iki-iki buçuk ay kadar sürebileceğini söyledi. Daha önceden protez taktıran arkadaşların protez takım süresi bu kadar uzun sürmüş müydü?

Sayfa 19 / 24 İlkİlk ... 9151617181920212223 ... SonSon