Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    an_ka Avatarı

Son Giriş
    31.08-2013
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar
    Ben de 21 yaşındayım ve kronik böbrek hastasıyım.Son kontrolde kreatinim 9.17 çıktı doktorum diyalize girmemi söylüyor ancak ben istyemiyorum.Nakil olmak istiyorum desem kan gurubum 0 pozitif annem ve babamın ki tutmuyor.Bitkisel tedavi tavsiyeleri geldi bende denemek istiyorum.Sizce bir çözüme ulaşır mıyım ?Bir yararı olur mu?Lütfen yardımcı olun....

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gecmiş olsun kardeş bende böbrek hastasıyım nakil oldum ben ilk hastaneye yattıgımda doktorların bana ilk sordugu şey aktardan bitki filan alıp içtinmi oldu yani demek istedigim onlar boş şeyler diyalize mecbur girceksin belli bi noktaya gelince biryerde yıgılır kalırsın annenin babanın uymuyosa çapraz nakili dene devlet ankarada iyi doktolar var bence senin için en güzeli çapraz nakil ölebir olanagın varsa tabi yoksa katater actırmadan bence fistülünü açtır bence bekleme girmedekce daha kötü olcaksın allah yardımcın olsun

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin. Ben 6.40 ile diyalize başladım. Periton diyalizi yapıyorum. Hastanede yattığım dönemde bir amca vardı, demişti ki ben hastaneden çıkınca bitkisel tedaviye başlayacağım. Onun kreatini biraz düşüktü. Neticede kullandı ama böbrekler çok daha kötüye gitti ve yıl başında diyalize başladığını duymuştum. Diyeceğim bence iyi bir doktor bul ve onun sözünden çıkma.

Üye
    an_ka Avatarı

Son Giriş
    31.08-2013
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim hepinize geçmiş olsun .Sonsuz sevdam nakil sonra yaşadıkların hakkında b,lgi verebilir misin? benimde nakil olma durumum var da bu aralar...