Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ligoras Avatarı

Son Giriş
    14.12-2013
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Arkadaşlar çekiç, örs, üzengi kemiklerimden biri kırılmış travma ile ameliyat oldum, doktorum 30 db kazanmışız dedi. Odyometri testinde ise bunlar mevcut fakat ben hâlâ sağ kulak gibi duyamıyorum. % 100 başarı beklemem hata sanırım fakat yine de yorumlarınızı bekliyorum bu kağıtta yazanlar hakkında. Teşekkür ederim.

Ameliyat olduğum kulak Sol kulağım.

Ameliyat öncesi Odyometri testim:

lx8v1 - Odyometri Testime Bakabilir Misiniz? (Ameliyat öncesi/sonrası) Kulak Kemiği Ameliyatı

Ameliyat Sonrası:
    lx8wx - Odyometri Testime Bakabilir Misiniz? (Ameliyat öncesi/sonrası) Kulak Kemiği Ameliyatı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

kirkbir kere masallah vallahi defalarcA KULAGIMDAN AMELIYATLAR OLDUM KAZANMAK NE KELIME KOKLEAR IMPLANTLA KULAKI KOKTEN KAYBETTIMA cok cok cok sanslisin dahada ne istersin ustelik sinrsel degil iletim tipi isitme kaybiniz var boyle bir kayip cok ileri bile olsa isitme cihazlarindan tam randiman alirsiniz hiiic korkmayin
    gelelim obur saglam kulak gibi duymuyor dediginize 40 db kayipta pek yabana atilamaz hafif kategoriye girsede aman yatin kalkin allahin sevgili kulu oldugunuza sukredin

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    12:31
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Maşallah kardeş sen bu testi bir kaç odyocu da daha yaptır.Şükret haline kardeişm çok iyi durumun sağlığına dikkat et.

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şanslısın Allaha dua et.. ama benim bir üzüntüm var ben bu işte ilk test yaptırdığımda aynısıydı 20 miydi.. şimdi 90 za düştü!!!

Üye
    ligoras Avatarı

Son Giriş
    14.12-2013
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Allah razı olsun arkadaşlar, hepinizi shukufe dahil az çok biliyorum forumda yazılarınızı okuyorum sık sık. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim daha önceki konumda da yardımcı olmuştunuz. Allah sağlık konusunda kimseye büyük dertler vermesin, gerçekten zor. Bacağımda, burnumda bir kaç ameliyat geçirdim. Maalesef kulağım gibi elimde olmayan sebeplerden dolayı. İnsan sağlığın kıymetini anlıyor. Şunu farkettim teknolojiyle beraber dünya çapında Tıpta da gelişmeler oluyor. İnşallah siz değerli arkadaşlar da gün geçtikçe daha iyi olursunuz. Ben bir süre daha hastanelerde koşuşturmaya devam.