Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar

Hipermetrop ve astigmatım var. 12 derece hipermetrop 1 derece astigmatım var . Lens kullanıyorum. Fakat görüşüm istediğim gibi değil fakat gözlük taktığım zaman cok daha iyi goruyorum. Doktorum öyle şey olmaz lensle daha iyi görmen lazım diyor. Anlamadım.

Benim gibi gözleri bozuk arkadaşlar lens mi gözlüklemi daha iyi görüyorsunuz ?

Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Sizin için yakınımdaki gözlük kullanan 2 arkadaşıma sordum birisi hiç düşünmediğini lensi diğeri ise lens kullanmanın hijyenik olması gerektiğini ve bunu sağlayamamaktan korktuğunu söyledi

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Lens kullanmak gözlük kullanmaktan daha iyidir.Birincisi gözlüğe göre daha ekonomik.İkincisi gözlükte yana baktığınız zaman göremezsiniz lensle 180 derece baksanızda görürsünüz. Üçüncüsü gözlük burunda tahrişat yapar(Özellikle büyük numaralılarda).Dördüncüsü gözlük burunda sürekli sabit olamadığı için görüş açınız değişerek göz numaranızın daha hızllı ilerlemesini sağlar.
    Lensi herhangi bir doktora gidip yazdırmayın.Özel ölçüm cihazları olan hastanelere gidip mercek çapını herşeyini tam olarak öğrnip ona göre alın.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @yesil_izmit

1994 senesinden beri renkli veya şeffaf lens kullanıyorum,,,astigmat ve miyopim var...-2,25..kesinlikle gözlük çok daha iyi görüş sağlıyor özellikle de otomobil kullanırken....