Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar merhaba 4 aydır kurdeşen hastalığı ile mücadele ediyorum birçok doktora gittim hepside sürekli kortizon ihtiva eden merhamler iğneler haplar veriyor kullanınca geçiyor ilaçları bırakınca tekrar başlıyor küçüklü büyüklü kızarıklıklarla birlikte çok aşırı bir kaşıntı oluyor vücudumda heryerimde bu kızarıklıklar ve kaşıntılar oluştu bütün kan testlerim normal hiçbir olumsuz durum yok ama kızarıklıklar ve kaşıntılar giderek artıyor
    sizlerin bu hastalık ile ilgili bildiginiz doğal tedaviler ,çözümler,daha bu hastalıgı yaşamız tedavi olmuş olanlardan her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum teşekürler.

Üye
    hayat_işte Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .......
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

aynı sıkıntı bendede geçen yıl olmuştu.. 3 ay sürdü.. devlet hastanesine gittim krem ve hap verdi fakat hiçbir etkisin olmadı.. sonra özel bir hastanede dahiliyeye gittim.. doktor baktı tahlil falan yaptı sonuçlar normal çıktı.. ama hala bendeki sıkıntı devam ediyordu.. bunun üzerine doktor bir iğne verdi.. hatta iğneyi o gün aldım ve yaptırmıdm.. ve birdahada sıkıntı kalmadı.. eğer istersen doktorun ve hastanenin adını veririrm. geçmiş olsun..

Üye
    denizin kızı Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

kortizon bile geçiremiyorsa baya ağır olmalı ayrıca kortizonu geçti diyerek bırakmayın uzn bir süre kullanın ve yavaş yavaş bırakın doğal çözümlerin etkili olacağını sanmıyorum bende 2 hafta önce geçirdim bilirim o lanet kaşıntıyı ilacım değişmişti benim ondan oldu sanırım her şeyim normal sebep yok ben sürekli kortizon kullanıyorum zaten ağır oalnı bırakıp yan etkisi daha az olana geçtim ona rağmen alerji yaptı dermatolojiye gönderdiler o da 3 ilaç yazdı sabah-öğle-akşam farklı haplar öğlen ve akşam içtim kaşıntı birden kesildi haplarda pirinç tanesi kadar ama baya etkili siz en iyisi dermatolojiye tekrar gidin geçmiş olsun

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

kortizon geçiriyor ama kortizonu bırakınca tekrar ediyor sürekli kortizonda kullanmak istemiyorum doğal çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekürler.

Üye
    kademgold Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktorunuza crebros ve lordes isimli ilaçları sorup bilgi alabilirsiniz

Üye
    pkayabasi Avatarı

Gerçek Adı
    pırıl
    Son Giriş
    11.08-2014
    Saat
    03:53
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hitrizin diye bir ilaç var 5tl ye eczanelerden temin edebilirsiniz. 10mg sabah akşam 1 defa tok karnınıza içeceksiniz. Akşamları da yatmadan önce 1 su bardağı kefir içtikten sonra bir kaç gün içinde iyileşyipinizi farkedeceksiniz. Geçmiş olsun.