Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratmurat Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    11.02-2013
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar.konunun üzerinden çok geçmiş ancak ben tekrar döneyim.ben yaklasık 4 ay önce basıt bır menıskus amelıyatı geçirdim ameliyat sonrası daha iyileşemeden kendim hatamdan dolayı ön bağları kopardım ve yaklasık 3 hafta kopuk bağ ıle takıldım sonrasında tekrar ameliyat oldum.tabi ki aylarca hareket etmeyen bacak ta kaslar kısaldı şimdi bende o kasları açmaya çalışıyorum sorum şu.fizik tedaviye gidiyorum hem devlet hem özel ev de de günde en az bır defa calısıyorum.şuan ancak 70 derecelik bir açı var bende.bir fizyoterapist bacagımı açarken takıldıgı yerde anıden bastırıp içinden çat diye ses getirdi ben size o an ki acıyı tarif edemem anlatamam nasıl bagırdım gözlerim nasıl karardı ve agladım gece bile aklıma geldikçe agladım.şimdi münkün degil onu yaptıramıyorum yapabildgim şu ve bu şekil düzelirmi bükülebildigi en son noktada yardım alarak tabiki büküp o acıya dayanıp bagıra bagıra esnettiriyorum bu kadarı yeterli mi.yoksa illa ki o şekil anıden ileri mi bukulmesı lazım ne olur acil cevap verin hayata küsme noktasındayım.lütfen.sayın editör nasıl olması lazım.saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Böylesi bir deneyimi olan arkadaşlar yok mu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    muratmurat Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    11.02-2013
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuda bana bir cevap gelmedi sağlık olsun ben bu arada bu acıları çekerek bacağım da ki acıyı 90 derece yaptım başka yolu yok sanırım.