Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yoldaş heval Avatarı

Son Giriş
    17.12-2012
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben 7 yaşına gelmeden her kalçamdan 2 kez olmak üzere 4 kez ameliyat oldum şimdi 26 yaşındayım herzaman biraz ağrılarım vardı ama şimdi hareketlerimde çok kısıtlanmalar yaşıyorum
    aslında kimse benim kalça çıkığımın olduğunuda bilmiyor birazcık aksıyorum şimdi ameliyat olmam lazım ama çok korkuyorum iyice kötüleşirim diye bana güvenilir bir doktor lazım yardım edebilirmisiniz lütfen ameliyat olan arkadaşlar varsa benim yaşlarımda olan tcrübelerini doktorlarını paylaşabilirmi.......

Üye
    yoldaş heval Avatarı

Son Giriş
    17.12-2012
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten yardıma çok ihtiyacım var bu yaz ameliyat olmam gerekiyor Prof. Dr. Hakkı SUR hocamızı duyan varmı yada tedavi olan bana o önerildi ama çok tedirginim işin sonunda yürüyememek yada çok kötü sonuçlarla karşılaşmak var arkadaşlar sizin tecrübelerinize ihtiyacım var

cevap veren arkadaşıma çok teşekkür ederim benim endişelerimi fark etmiş sizdende aynı özveride bulunmanızı bekliyorum benim için çok önemli.

Üye
    ozkann Avatarı

Son Giriş
    29.12-2012
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Prof. Dr. Vasfi Karatosun...
    Geçmiş olsun