Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 1 gündür sol testisim iki kati büyüklüğe ulaştı nedendir acaba böyle bır olayla karşılasan var mı . Pazartesi uroloji bölümüne randevu aldım ama ne olabilir .

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Canın birşeymi çekti yada güzel kokan bişeyimi kokladın yemek,börek pasta,meyve vs gibi ?

İlk okula gidiyordum otobüste adamın elinde çilek gördüm lan bi canım çekti kokuyorda burnumun dibinde çocukluk aklı işte neyse ertesi gün ağrıdan ölüyom senin misal şişti testis annem sordu canın bişeymi çekti diye dedim ya otobüste herifin elinde çilek vardı babam sağolsun çilek aldı ozaman yedim geçmişti kendiliğinden.

Kuzenimin aynı şekilde şişlik oldu kıvranıyorken krem ilaç vs fayda etmedi usman çavuş olduğu için eğitime gitmişti orada baştan savma yapılınca izine geldiğinde devlet hastanesinde genel cerrah dr gidiyor bakıyor iltihap toplamış diyor şırıngayla iltihabı çekti rahatladı kurtuldu...

Toplumda bi söz vardır birisi ısrar eder al ye tadına bak yok yemeyecem yav al biyerin felan şişerde diye yada yav bi parça alayım biyerim şişmesin gibi doğrudur bu söz...

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

iltihap varmış doktora gittim.antibiyotik yazdı.

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kuzeniminkiyle aynı ozaman geçmezse eğer onun gibi genel cerraha gidip çektirtebilirsin iltihabı...
    Geçmiş olsun