TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AytenKasap Avatarı

Son Giriş
    29.10-2021
    Saat
    09:27
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    - Benim ayak tabanlarımda nasırlar vardı yere basamaz hale gelmiştim.
    - Bir doktora gittim, tarak kemiklerini traşlayacağım, baskı ortadan kalkınca nasırlar da geçecek dedi. Kredi çektik bir dünya masraf yaptık ve ameliyat oldum.
    -Ameliyat sonrası nasırlar geçti ama yere yeniden basamaz oldum. Tarak kemiklerim ağrıyor yere basınca. Çivi gibi batıyorlar taban kemiklerim
    - Ameliyat eden doktora ayağımı daha kötü ettin deyince yapacak bişey yok, senin ayak yapın bozuk dedi
    - Mahkemeye verdim bende doktoru
    - Sonra ise doktor doktor gezip rahatsızlığıma çözüm aradım. Hiç bir doktor ameliyat etmedi beni.
    - Çıplak ayakla yere basamıyorum. Bu sebeple özel ayakkabı giyiyorum ev içinde bile
    - 4 defa engelli raporu için başvuru yaptım çıkan oran %28

- Arkadaşlarım bana yardım edin. Yok mu bildiğiniz iyi ortopedi doktoru. Kemik üzerine ameliyatlar yapan
    - Yıllardır çalışamıyorum evdeyim artık psikolojim bozuldu psikolojik ilaçlar kullanmaya başladım
    - Nolur bana yol gösterin, doktor önerin Allah rızası için

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Koç üniversitesi hastanesinde birçok bölümde SGK geçiyor lütfen arayıp sorun ...çok zor bir durum ama oradaki her doktora güvenebilrisniz