TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    252
    Verilen Beğeniler
    711
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu dedigim aydın üniversitesinde yaranın ölü derisini 2 yada 3 gündü traşladılar aldılar yani ki ölü deriler ilerletmesin diye bu gün geldi aydından kontrole gitmişti iyiye gidiyor denmiş 10 gün sonra tekrar gidecek tabi bazı ilaçları var serum felan ayaga sürülen o ilaçlar temiz bakım pansuman vs sayesinde çok şükür iyleşme yolunda...

size tavsiyem aydın üniversitesi inanın orda daha kötü durumda olanlar var onlar bile iyleşip gidiyomuş annemle babam öyle anlattılar ve babamın ayagı şu an bile sizinkinin 5 misli beter durumda iyiye gidiyor yani sizde geç kalmadan gidin bence...

Üye
    demirci3448 Avatarı

Son Giriş
    17.11-2019
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim @şem_i , acil şifalar diliyorum.

8 ağustosta plastik cerrah, yaranın kapanmyacağını, platinin engel olduğunu söyleyip ameliyat demişti. Bunun üzerine ortopedi doktorum bayramdan sonrasına ameliyat için gün al, bizde hazırlığımızı yapalım diyerek göndermişlerdi.

Normalde benim bugünlerde ameliyat olmam gerekiyordu. Ama bayram sürecinde yaranın enfeksiyon kapmaması için yaptığım steril pansuman + antibiyotikli krem uygulaması sonucu yarada hızlı bi şekilde kapanma olduğunu gördüm.

Daha önceki zamanlarda yara, ince bir kabuk bağlardı ve o şekilde kalırdı, iyileşmezdi.

Ama şuan kabuk bağlama olmadı, yara nemli, et oluşumu var ve platinin üzerini kapatmak üzere. 7 günde yaradaki gelişme aşağıdaki gibi.

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Deri üzerindeki kırmızı renkli ilaç Rif Ampul, yarada akma yada kanama yok, Ağrı sızı da yok.

Steril pansumana birkaç gün daha devam edip platin tam kapandıgında tekrar hekim görüşü alacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    252
    Verilen Beğeniler
    711
    Blog Mesajları
    2

güzell bu iyi haber kapanma olması iyi...teşekkürler sizede geçmiş olsun...

Üye
    demirci3448 Avatarı

Son Giriş
    17.11-2019
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar tekrar. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar için son durum iletiyorum;

Yaradaki kapanma sonrası kendi memleketimde bir plastik cerraha danıştım. Yarayı kaplayan katmanın deri dokusu olmadığını, bakteri tabakası oluştuğunu, zaman kaybetmeden platini aldırmam gerektiğini söyledi.

Bende bunun üzerine hocamı arayıp ameliyat tarihi aldım ve bugün Pamukkale universitesinde ameliyat oldum. Platin alındı, yara kapatıldı. Şuan sargıda olduğundan son halini göremedim.

Kısaca arkadaşlar; böyle bi durum yaşarsanız platinden dolayı yara kapanmayabiliyor, ben çok çabaladım, birçok krem ve bitkisel yağ denedim sonucu değiştiremedik, ameliyat olmak zorunda kaldım.

Hepinize yardımlarınız, tavsiyeleriniz için tesekkur ediyorum.

Üye
    yasak_kent Avatarı

Gerçek Adı
    Serdal
    Son Giriş
    12.08-2022
    Saat
    17:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar merhaba..

İyileşmesi zor ayak ve bası yaralarına oldukça iyi gelebilecek, antibakteriyel etkinliği %47 / %40 medikal bal destekli, yarayı debride edip bölgeyi mevcut bakterilerden arındırma aşamasında, hücreyi yenileyerek sağlıklı bir iyileşme sağlayabilen L-Mesitran Merhemi kullanmanız yönünde bilgi vermek isterim.

Geçmesi oldukça zor olan topuğumda ki yaraya bizzat kullanmış biri olarak 20 gün içerisinde beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Yara ve etrafında ki debridman konusunda gözle görülür ve hissedilebilir iyileşme ortamı sağlayarak
    maksimum bir sonuç aldığımı belirtmek isterim.

Konu hakkında fazla bir detaya girip kafa karışıklığına sebebiyet vermek istemiyorum.

Aşağıda ki link de L-Mesitran hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.aklasileriteknoloji.com.tr/l-mesitran/

L-Mesitran Merhem'e ulaşmak ve detaylı bilgi almak isteyen olursa, özelden yazmaları halinde temin ve fiyat konusunda gerekli bilgileri verebilirim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12