TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Omurilik felciyim, sol ayağımız serçe parmağının 2-3 cm kadar iç tarafında deride morarmanın ardından 2 yara çıktı. Yaklaşık 1 aydır fuicort krem ve fucidin pomad sürüp gazlı bezle kapatıyorum. Geçen hafta comfeel yara örtüsü kullandım. 2 yara örtüsü 5 gün kaldı ancak ufak yara kapanırken byük olan yara sulandı ve çapı açıldı. Derinleşme mevcut. Yaklaşık 1 cm genişliğinde ve 3 cm uzunluğunda. Yarım santim kadar derinleşti.

Bu yarayı nasıl kapatabilirim ?

Froximun Toz hakkında bilgisi olan var mı ve gümüşlü yara ötüsü kullanan hiç oldu mu aranızda ?

Yaranın konumu ve büyüklüğü göz kararı şöyle;

zE2zvW - Ayak altındaki bası yarası kapanmıyor. Ne yapabilirim?

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    16

@bLaCkRaCe arkadaşın annesinin ayağının altında yara vardı kapanmıyordu ve intihap topluyordu. biz ne yaptık. ısırgan toplatık kaynatdık ılıyınca suyunda ayağını dinlendirdi faydası nıda gördü. ama seninkiyle aynımı bilmiyorum ama zararı yok faydası var. çok geçmiş olsun.

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alternatif yöntemlerden önce Froximun Tozu merak ediyorum. Az önce arama yaptım fiyatlarına bakayım diye. 100 TL civarı. Bir konuda çok işe yaradığını yazmışlar.