Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    coko Avatarı

Gerçek Adı
    Salih
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benim annem diyabet hastası ve bu hastalık ayağına vurdu sinir sıkışması yaptı,doktor diyabet hastaları için özel üretilen ayakkabıdan almasını söylemiş yara oluşmaması için ama ben ne kadar aradımsada böyle bir site bulamadım kişiye özel üreten Eskişehir'de ikamet ediyorum, doktor Ankara ve İstanbul'da böyle firmalar var demiş fakat firma ismi vermemiş belki oda hangi firma olduğunu bilmiyor,sizden ricam aranızda bu ayakkabıyı kullanan ya da Ankara veya İstanbul'da kişiye özel diyabet ayakkabısı üreten bildiğiniz firma varmı? şimdiden teşekkürler.
    Not:konuyu yanlış yere açmış olabilirim moderatör arkadaşlar taşısınlar lütfen.

Üye
    coko Avatarı

Gerçek Adı
    Salih
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar sanırım kimse bilmiyor ben biraz araştırdım bir firma buldum,sizide bilgilendireyim Ankarada bir firma (medikal) ismini vermem reklama girer mi bilmiyorum o yüzden yazmıyorum kişiye özelde yapıyorlarmış hali hazırdada varmış fiyatları hazır olanlar:135 tl özel üretim isterseniz 195 tl diyorlar.