Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 45 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    26.03-2017
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende sol ayakta karbon afo kullanıyorum 3-4 senedir ,duşuk ayak olduğu için bu afo ile cok rahat ettim fakat başta yan bilek cıkıntı kemıgınden surtme sonucu başta yara yapmıştı surten taraftan afoya yumuşak sunger cektim bu sorunu yaşamadım fakat ayakkabı içi tabanı karbon taban oldugu için ayak tabanınındaki kemık cıkıntılarındakı baskı bölgesinde yüzelsel nasırlar kacınılmaz.İlk başta buna kece sererek önleme calışsamda ayakkabı gıyerken kece katlanıyordu bunda başarılı olamadım.Şimdi bu sorunu silikon tabanlıkla aştım ayak tabanı şu anda vucud yukunu dağıtıyor memnunum.Benım nasır sağlam ayak tabanında cıktı, devamlı spor ayakkabı giydiğim halde oluşmuş o kadar bakım yaptığım halde cıkıyor fakat öncekı nasırlar bır süre sonra kendınden derı tabakası atıyordu önemsemezdım.Fakat bu son olay beni korkuttu gun içinde bile ayakkabımı cıkartıp kızarma yeni uluşum varmı dıye korkar oldum.Banada ilk gittiğim doktor tedavı etmeden yaraya yamalama yapıcağını söylemişti fakat başka cıldıyecıde 2 ay tedavi sonunda nasırı kaybettık ama iyileşme olmayınca amelıyata karar verıldı yama yapılmadı sadece 5 dikiş atıldı.2 çeşit antibiyotiği kullanıp bir hafta sonra kontrol.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    26.03-2017
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Evet arkadaslar mutlu son' ameliyattan bu gune 1 ay gecti bugun son kontrole gittim yara tamamen iyilesti.ameliyattan sonra cilt uzerine bepanthen plus merhem kullandim yedi cm. Lik dikisli doku hizla iyilesti.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    08.03-2017
    Saat
    08:36
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok büyük geçmiş olsun Faruk Bey, umarım bir daha hiç tekrarlamaz.
    Allah sağlık sıhhat esenlik versin. Değerli paylaşımlarınız için tekrar teşekkürler.

Üye
    oskartal Avatarı

Gerçek Adı
    osman kartal
    Son Giriş
    28.04-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben, 68 yaşında 35 yıllık omirilik felç li nöropati ve anjiopati hastasıyim , 6 ay önce ayak baş parmağımın altındaki nasırı fazla kesmem nedeni ile enfekte oldu, kemiğe kadar inen derin kuş gözü şeklinde derın kıronik yara oluştu.
    Dermolok ve pilastik cerrahlar ayaklarımdakı kusur nedeni iletedavi edemediler.
    6 ay sonra istanbul cerrah paşa tıp fakültesi hastahanesi temel tıp bölümü öğretim görevlisi, sn. Doc.dr.erdal polat tarafından yaraya lavra( kurtcuk) koyarak 2 ay gibi kısı sürede tamamen tedavi etti.

şükürler olsun ben kurtuldum darısı tüm hastalara.

Bu tedavinin hiç yan etkisi, zorluğu, riski kesinlikle yok. Maliyeti çok ekonomik, tiçari zihniyetle değil hasta odaklı çalışma yapılıyor türkiynin bu tedaviyi yapan tek merkezi.

Bu vesile ile ben sn. Hoca ma tüm laburatuvar çalışanlarına şükran ve minnetle teşekkürlerimi sunarım.. Bu merkeze ulaşmak için googl a, larva-kurtcukla yara tedavisi doc.dr.erdal polat girin hoc çeşitli tv ve gazetelerde açıklamalarına ulaşa bilirsiniz kenisine ulaşmak içinde: erdalp@istanbul.edu.tr

Üye
    dilsever Avatarı

Son Giriş
    14.03-2015
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@VaKKo

Kardeşim bu doktorun adı Ogün SÖNMEZ mi? Bir de üniversite hastanesinde mi çalışıyor?

Üye
    Yagiz54 Avatarı

Gerçek Adı
    Yağızhan
    Son Giriş
    03.05-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Emre Bey , benim dedem diyabet hastası ve 1 aydır ayak parmak arasında akıntılı yarası var. Bir türlü iyileşmiyor . Sizin tavsiye ettiğiniz Froximun Toz/Pudra adlı tozu en ekonomik şekilde nerde ve nasıl bulabilirim ? Lütfen yardımcı olabilirmisiniz ?

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba kardeşim.Bahsettiğim toz benim için çok faydalı oldu,benim parmağımda çok kötüydü ve çok şükür iyileşti artık hiç bir sıkıntım yok.Burada uzun uzun yazmak yerine beni arayın (Yada numaranızı bırakın) ben size detaylarıyla anlatayım.Allah'ın izniyle dedenizin ayağı da iyileşecektir (506-662 24 46)

Üye
    wheatgrass Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz Akkuş
    Son Giriş
    28.07-2015
    Saat
    04:33
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar şeker hastalarında özellikle ayaklarında oluşan geçmek istemeyen inatçı yaralarda (diabetik ülser) için Türkiyede çok yeni fakat dünyada yaklaşık olarak 20 yıldır kullanılan bir üründen bahsedeceğim. bu ürünler buğday çimi suyu içermekte "dr wheatgrass antioksidant skin recovery spray" ve dr wheatgrass antioksidan superbalm" belirtilmiş hiç bir yan etkisi yoktur. yaranın iyileşme sürecini gerçekten çok kısaltan ürünlerdir. lütfen internette daha detaylı araştırabilirsiniz. herkese acil şifalar.

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    18:45
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu tedavı için bulunmaz nimettir beyaz dut Yaprağı

Tarifi ..2 bardak klorsuz suyu kaynadıktan sonra 10 12 adet beyaz dut yaprağını 5 dakika kaynatın . Ilıdıktan sonra pamuk ile yaralara pansuman yapın. Evvel Allah iyileşirsiniz

Üye
    alim81 Avatarı

Gerçek Adı
    alim
    Son Giriş
    15.11-2015
    Saat
    21:53
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@VaKKo

ben bu forumdann zaman ayırıp froximun tavisye ettiğiniz için teşekkür ederim. bu ilaç 5 yıldır diyabet hastası babamın ayağında uğraştığımız yarasında mükemmel sonuç verdi. 60 tl verdim eylül 2015 te aldım şu an ekim 2015 yaklaşık 40 gundur izotonik serumla temızledıkten sonra tozu atıp gazlı bezle sarıp gunluk pansuman şeklinde uyguluyoruz. yaramız kapanmak üzere. şifa ancak yaradan Allahın izni ve inayatiyledir. buradan buna vesile olan tavisiye eden arkadaşa,kardeşime teşekkür ediyorum.Özetle bizde bu ilacı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tekrar merhaba arkadaşlar... Konuyu Mart 2013de açmıştım. O zamanlar ayağımda aylarca iyileşmeyen bir yaradan bahsetmiş ve sizlerden yardım istemiştim. (Şeker hastalığım var ve yara bu hastalıkla bağlantılı. Şeker hastalarının yaraları iyileşmez) Farklı farklı cevaplar almıştım.
    Ben Froximun Toz ile tanıştım ve aylarca iyileşmeyen/kapanmayan o yara çok kısa bir sürede Allah'a çok şükür kapandı. Aradan nereden baksanız 3 yıl zaman geçmiş. Bu zaman zarfında yüzlerce kişi ile görüştüm, bu tozu Ağrı'dan Van'a, İstanbul'dan Antep'e yüzlerce kişiye gönderdim ve tedavi olan herkes sonuçtan çok memnun.
    Ama dikkatli olmanız gereken çok çok önemli bir konu var. Bildiğiniz gibi internet üzerinden her şey satılıyor ve sahtekarlık yapan bir çok kişi/kurum var. Bu tozun da sahtesini yapmışlar(!) kutusu falan aynı orjinal gibi ama toz orjinal toz değil. Bende zamanında eşime zayıflaması için "Altın Çilek" diye bir ürün almıştım, bundan birkaç yıl önce çok meşhurdu bilenler hatırlayanlar vardır. Eşim bunu kullandı ama midesini maf etti. Araştırdık bir baktık meğer sahte bir ürünmüş(!) Geçen gün birisi beni aradı ve bu tozdan kullandığını ama yaranın daha çok kötü olduğunu anlattı. Tozu bana gönderdi baktık ki orjinal olmayan bir ürün. Velhasıl; Eğer iyileşmeyen bir yaranız varsa (Özellikle şeker hastalığından) bu toz sayesinde o yara kesinlikle iyileşir. Ama orjinal olmayan bir ürün alırsanız o yara maf olur(!)

Bu tozu sadece şeker hastaları değil herkes kullanabilir. Şeker hastalarını örnek vermemde ki neden yaraların ya iyileşmemesi yada çok zor iyileşmesi. Bu tozu alacaksabız ya bildiğiniz bir yerden alın yada benimle iletişime geçin ben size yardımcı olurum (506-662 2446) Herkese acil şifalar

Üye
    şükran yanar Avatarı

Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gümüş sargı bezi kullanımı hakkında bilgi alabilirmiyim.bir kez aldık medikalden böyle kahverengi pamuk gibi bişey

b12 yara iyileşmesini geciktirir demişsiniz.bu kesin netmi.gümüş yara sargı bezi kullanımı hakkında bilgi alabilirmiyim.

Üye
    Ysfykt Avatarı

Son Giriş
    18.04-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, dedemin ayak parmaklarının arasında yara oluştu , ilaç tedavisi yaptık, oksijen tedavisine de gittik bir faydası olmadı. Dedem şeker hastası değil ama damar tıkanıklığı var, ne denediysek iltihabı kurutamadik, sürekli iltihab oluyor parmak arasında . Sizin yazdıklarınizi okudum hemen hemen dedemin de aynı problem o yüzden sizden yardım bekliyorum. Tam olarak nasıl iyileşti ayağınız detaylı aciklarsaniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi günler.

Üye
    bipolaren Avatarı

Son Giriş
    26.07-2016
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende de diyabetik yara vardı gazi üniversitesi hastanesi kalp damar cerrahisinde dr hakan bey kübadan gelen büyüme hormonunu yara içine enjekte ederek tedavi uyguladı. yara içine enjekte edilen büyüme hormonunu bir araştırın derim. saygılar

Üye
    yesi Avatarı

Gerçek Adı
    yeşim kaya kartal
    Son Giriş
    12.08-2016
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    diyabet hastalarında ayak korunması çok önemli bence mutlaka gümüş çorap kullanılmalı her zaman ayrıca evde dahi olunsa yumuşak diyabet ayakkabıları kullanılmalı ayakları korumaktan başka çaremiz yok ne yazik ki

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123