Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon
Toplam 156 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya lazullıcm benım dedıgım fratax ı arttırma yontemı tamamen dogal yollarla ibremın dedıgı gıbı havuc kürü ne zararı olacakkı hem sen hıc duydunmu havucdan olen adam şahsen ben duymadım duyan varsa lutfen acıklasın

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

havuç hiç yemedim ama guzel bisey bence yeni konu acip anlatirsan iyi olur

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walla o kadar bilgim yok googla frataxin yazıp arattım bısuru bılgı cıktı ıclerınde frataxın duzeyını yukselten havuc kuruyle beyaz lagana kürü varmış ben oradan aldım yazdım geniş ölcüde bilgim yok ama hıc olmazsa havuc yıyelım gunde 1 tane bakarsın kalkar koşarız denemeden anlayamayız dımı ben bugun baslıyom baslamak ıcın receteye falan ıhtıyac yok
    hadı cocuklar havuca hucum allah allah allahhhhhhhhhh

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lazuli benim yazdığım yazıyı bi daha oku sen türkçe yazamadığını biliyordum ama anlaşılan sen türkçede okuyamıyon çünkü ben orda lazuli ilaç öneriyo demedim. Sadece sana şaka amaçlı çok ilaç içiyon demek istedim. Bak hatırlarsan sana ilk başlarda şaka yapmıştım yine yanlış anlamıştın tartışmıştık. O bir oldu. Buda iki oldu. Üçüncüye sana öyle bir laf söylerimki katır tepmişe dönersin. Fena tepelerim seni.

O siteden banlanma konusuna gelince; ben orda senin benim gibi bir umut ışığı bekleyenlerin hakkını savunduğum için banlandım. Hazır konu açılmışken söylüyüm beni hiç kimse hiç bir sitede banlayamaz istersem indexi çakar alırım siteyi aşşa veya domainini hallederim gösterim ban atmayı falan. Ama bu sitenin kılına dokunmam çünkü burda benim gibi bir cümleden bir umut ışığı bekleyen 19.000 kişi var. Hiç kimseyi sahte umut bile olsa umudundan ayrı koyacak kadar alçak biri değilim ben. Sen sanıyormusun ben banladımda o yüzden giremdim. Site yöneticileri büyüklerim. Ben doğuluyum bizde büyüklere saygı herşeyden önce gelir. O yüzden büyüklerimin bir haftalık yasak kararına saygı gösterdim ve bir hafta girmedim olay bu yoksa merak etme ben engelliler.biz gibi büyük bir çok sitenin bilgi işlem depertmanlığını yapıyorum yani bu işlerin yabancısı değilim ok

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikidebir gulsaha satistigin icin banlanmistin kimi savunurdun tamamem kisisel
    yaptigin sakalar yanlis anlasilacak ve kucuk dusurmeye calisiyon gibi
    ben bitane ilac alirdim ve almak isteyene bilgi veriyom sende baska yerlerde bu ilac reklam amacli diyo bilmeden cok konusuyorsun
    bi insana laff sokarsin sonra saka idi demek kolay

basit yapalim bana saka etme geyik yeri degil
    calismalarina devam et ilgilenmedigin konulara emin gibi bisey deme

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

He benim işim gücüm durduk yere tartıştım gülşahla öylemi. Gülşak kök hücre tedavisi olmuş ve siteye girip tedaviden sonraki değişiklikleri siteye yazıp bizleri bilgilendirmediği için tartıştım. Millette Ben onunla kişisel olarak tartıştım sanıyor. Ayrıca şunu söylüyüm ben gülşahla tartışmasaydım siteye gelip tedaviden sonraki değişikliklerini bizlere anlatmayacaktı.

Yaw lazuli ne dersende ben o kadına inanmıyorum. Yok neymiş tekerlekli sandalyedeki oğlu kalkıp dans etmiş. Vay vay vayyyy. Ben o ilacı faydası olmaz demiyorum. Evet faydası olur ama öyle sandalyedekini kaldırıp dans ettiremez bence. O kadında var bi dümen ama yakında kokusu çıkar.

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ilaca ilk basladigimda kendimi guclu ve iyilescegimi inanadim bi hafta aldim dozu yanlis o cocuk o ilac 2 sene aldi 730gun ayni anda idebenone bi gunde iyi oldugunu idda etmediler cocuk belki bazen sandalye kullanirdi ve daha iyi oldu cocuk 19yasindaydi belki bende o yasta olsaydim halen yururdum bu ilac seni bi seviye kadar iyi eder ama dejenerasyon bitmedi devam edecek sadece yavaslatcak

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam işte bak gördünmü aynı şeyi söyledik ama bak o çocuğun annesi demişki tekerlekli sandaye kullanıyordu. Demekki oda yürümüyormuş.

Üye
    paşakızı Avatarı

Son Giriş
    26.08-2016
    Saat
    01:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar tartışmayın rica ediyorum.O çocuk italyan mıydı neydi deferipronla iyi olmuştur bencede ama bu biranda olmaz yavaş yavaş ben iki aya yakındır kullanıyorum daha iyi oldum belki bende iki sene sonra kendim yürürüm

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar özellikle ferriprox kullanan veya kullanmayı düşünenler,dr kontrolü olmadan asla kullanmayın yapmayın neolur kaş yapayım derken göz çıkarmayın,o italyan bayanın dedikleri tamamen doğru olsa fda onaylardı şimdiye ilacı,demekki bazı eksik şeyler var kullanıyosanız bile nötrofillere baktırın,idebenone 4 ay sonra bana dokundu ara verdim dozajı düşürdüm tekrar başladım,bu kadar basit değil lütfen dikkate alın bunu!

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar tıbba guvenın hersey daha ıyı olacak buradakı bazı arkadaslar dedı kok hucre ve ferrıprox hematologların işi diye bende hematologa mail yazdım az once cevap geldı sızlerle paylaşamam cevabı yazan ne dr nede doc kendısı sdü tıp fakultesınde prof.

Merhaba Süleyman Bey,
    Gönderdiğiniz bilgiler ile beraber durum netleşti, sizi hastalığınızı SDÜ Tıp F de Nörolog hocalar ile birlikte takip edebiliriz, bunun için bana dosya özetinizi önceden mail veya kargo ile göndermeniz gerekir, ben 18 Mayıs a kadar değişik illerde Seminerlerim var,18 Mayısta Ispartada olacağım, bana adres ve telefon bilgilerinizi de yazabilirsiniz.Selamlar

Üye
    ALIRIZA Avatarı

Son Giriş
    24.02-2010
    Saat
    10:44
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben alirıza
    bende fa hastasıyım.Sen bu tedavi deneye nerde dahil oldunn..
    Şuan nasıl bir tedavi uyguluyorsun acele cevap yazarsan sevinirim
    progress - Friedreich Ataksisi deney: Deferiprone (ferriprox)

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

ewet varmı bir gelişme lazulı,paşakızı ,savaş ne diyorsunuz bizimle paylaşırmısınız

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya nere gıttınız yaaaaaaaaaaaaaa
    ferrıprox u kullandınız bırer bırer ayaklandınızmı yoksa oylekı burada benden baska sınekleyen kalmamıs ya a rkadaslar kullanan YAZSIN NE YAZARSA YAZSIN KAC GUNDUR TIK YOK SITEDE BENDE OLMASAM VAY HALIMIZE YA ZATEN FERRIPROXU KULLANAN 10 kısı galıba herkes gunde bır mail yazsa burası bos kalmaz bızımde canımız sıkılmaz

Üye
    savaş savaş Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    14:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tam bir gelişme var dersem yalan gecen gun aldım 3 cü kutuyu 1 hafta getırtmeye ugraştım.
    artık kullanmaya devam umut suz yaşamaktansa umudun ardında ne pahasına olursa olsun koşmak benim görüşüme uygun selamlarımla.

Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon