Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 217 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gülşah zaten yürüyordu çine gitmeden önce azda olsa yürüyodu sca da hareketsizlik daha kötü yapıyor bu bir gerçek bende sca lıyım,memet diye bir arkadaşımız var oda sca lı yuruyor oda sarhoş gibi ama yürüyor,burda gülşahın iyileşmesi önemli inş çok iyi olurda hepimizi çine sürükler...

Üye
    mugoaytu Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    22:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ab ve abd kök hücre tedavisini onaylamıyor çünkü ilaç sektörününün pastadan aldığı pay çok çok azalacak,çünkü kök hücre tedavvisi ile bir çok hastalık ortadan kalkacak.
    sebebin ahhlaki ve etik olduğu yalanı koca bi palavra.israili kınayamayan abd ve ab nin kök hücrede ahlak ve etikten bahsetmesi komik..

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aytu kardeşim bu konuda sana % 100 katılıyorum. Acaba bu sebepten çine umut tüccarı kök hücreyede kanser gibi yan etki damgalarınıda bunlar(abd,ab, ve diğer emperyalist, sömürgeci devletler) vurmuş olabilirmi acaba bi fikri olan arkadaşım varsa buyursun...

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yok.. Tam bu sebepten değil.. Daha önce anlatmaya çalıştım.. Tıp dünyasının belirli kuralları var.. Herkes yaptığı araştırmaları/çalışmaları saygın tıp dergilerinde yayınlamak zorunda!! Bunu yapmasındaki amaç, dünyanın başka yerlerindeki bilim adamları da bundan yaralansın. Ama Çin uyanıklık yapıyor! Pastayı başkalarıyla paylaşmayayım diye kendi payına düşen dilim azalmasın, kazancı düşmesin diye bildiklerini açıklamıyor! İşte bu yüzden umut taciri oluyor!!

Başkaları da aynı şeyi yapsa maliyet 25 bin değil, 2 bin 500 dolara inecek belki!!

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Baben abi dediğin doğrudur ama bu doktorların hipograt yemini diye bişey var hadi onuda geçelim dünya sağlık örgütü diye bir örgüt var.Örneğin çin kurallara uymadığında bu örgüt çinin sağlık lisansını elinden alamazmı veyada bunun gibi başka birşey yapmaya bu örgütün yetkisi yokmu?

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

O kadar ayrıntısını bilmiyorum da.. İşte tam o yüzden tartışma içerisindeler. "Yaptığınız yasal değil, siz Yasa dışı 'umut tacirliği' yapıyorsunuz" diyorlar.

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ab abd bi yeni tedaviye bakisi farkli onlar tedbirli
    bi tedaviyi belki asiri deniyorlar ondan sonra piyasa cikiyor
    bu deneme 5 sene alabilir

çin baska sekil davraniyor aceleci 5 sene denemeyi etmiyor hemen insanlarda deniyorlar

bi kac sene once abd ole yapardi bi gun felaket oldu 1000lerce insan oldu ilac denenmedigi icin simdi onlarda tedbirli
    biri oldugu zaman ilaci cikaran firmaya tazminat davasi aciyor milyonlarca tazminat odediler
    simdi asiri deneyorlar riskleri dusuruyorlar yani pek tazminat davasi acilmiyor suan

abd ve ab organize calisiyorlar (paylasim)
    cin,russya,ukranya,kore,......
    uymuyorlar kendi kafalarina takiliyorlar bencilce
    bu felaket olana kadar devam edecek

cin bi kok hucre icin 20000dolar istiyo bu tedavi icin az degil onlarda para icin ediyorlar :d

ben cine gitmek istemem ama bakalim zaman herseyi degistirebilir

cin ab ya abd den ileri degil merak etmeyin

Üye
    CISEM_0606 Avatarı

Son Giriş
    24.01-2009
    Saat
    03:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ank yasıyom bızde ırs sulemde var gecıyo bakalımö devır daım sonumuz kokumuz kuruycakmıs ama bana bulent elıbol 2 ay once deıkı bu hastalıgın ılacı mılacı yok bosa para harcamayın kandırıyolkar sızı

acaba haklımı umut fakırın ekmegımı bılmıyom ben ılac almıyom ama ısvec surubu ıcıyom moral verıyomus desteklıyomus

Üye
    mugoaytu Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    22:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdilik ilacı yok doğru.ama gelişmeler çok hızlı,umudunu kaybetme,anladığım kadarıyla yaşın genç kardeşim,biraz sabır,
    en geç 3-5 yıl içinde kesin tedavisi bulunacaktır.
    hatta maddi durumun iyi ise,hastalığın ilerlemeden çin deki kök hücre tedavisini
    dene derim..

Delfinden Alıntı :
    Kök hücreler her insanda bulunan ve gerekli uyarı ile vücudumuzdaki herhangi bir hücre tipine dönüşebilme potansiyeline sahip hücrelerdir. Şöyle açıklayayım, ileride geliştirilecek metotlar ile kök hücreleri sinir hücrelerine dönüştürülebilir ve bu sinir hücreleri işlevini yitirmiş sinir hücrelerinin yerini alarak onların işlevlerini yerine getirebilir.

Üye
    savaş savaş Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    14:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar arkadaşlar paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler.
    ben ferriprox kullanacağımı belirtmiştim şu ana kadarkı süreci anlatayım günde 3*250 mg alıyordum 10 gündür 2 gündür almıyorum ama devam edeceğim inşaallah bu 10 günün ilk 4 günü süper hissettim ayaklarımı, ayak tabanlarımı daha iyi hissettim dengem daha iyiceydi daha sonraları halsizlik baş ağrıları başladı halsizlikle beraber dengesizliğim arttı 2 gündür almıyorum olmaza günde 1000mg alıp bir gün alacağım bir gün almayacağım biraz deneme yanılma metodu kullanacağım.
    selamlarımla.

Üye
    ivanfer Avatarı

Son Giriş
    18.04-2010
    Saat
    01:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

savaş savaş paylaşım için çok sağol.
    lazuli61 diyorduki bende daha deneme aşamasına başlancak perriprox ama sen ilaca bile başlamışsın,peki nasıl edindin bu ilacı?
    Ya bu konuda benmi çok geriyim,sizlermi çok yol katettiniz acaba Avrupadan Türkiyeden hiç bi ilaç edinemedim daha idebenone bile kullanamadım

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çisem canım arkadaşım o bülent elibol u boşver bitanem ona kalsa öl daha iyi oda uğraşmamış olur doktor felan değil o,2 yıl önce tatsız bi durum yaşadık o ... kusura bakmayın aklıma geldikçe sinirleniyorum,özel muayene için gittiğimde bana direk niye geldin senin hastalığın çaresi yok dedi,bende onu bende biliyorum ama sadece sorun fa değil bir sürü yan etki var onları önlemek için her sene kontrol olmam lazım bunu bilmiyosan kalk ordan ben oturayım dedim baya sinirlendi ve tartıştık bi sağlıkçı olarak çok kınadım ve üzüldüm tabiki hastaya gerçekleri söyleyeceksin ama böyle olmaz kanser olan bi hastaya sen öleceksin durumun kötü dersen o adam üzüntüden bile ölür,benim dr da hocasıymıştı o (sonradan öğrendim) adam psikopatmış zaten,ben yıllardır bu işin içindeyim bazıları için çok üzülerek söylüyorum hasta müşteri gibi hiç iyileşmesin onlara muhtaç olsun beylerin cebi dolsun başka bişey umurlarında değil,onun için boşverin ve umutlu olun arık çok klasik bişey oldu ama tıp çok hızlı ilerliyo hepimiz tanık oluyoruz biraz sabır bu arada hepimiz için 2009 hayırlı ve sağlıklı bi yıl olsun iyi seneler...

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DENEYDE BILE EN YUKSEK DOZ 80MG
    arkadas fazla dozunu kacirirsan hastalik hotulesir ve ciddi ölme ihtimali var
    kanini aldir akyuvarlarini kontrol ettir
    delilik ediyorsun birak be

Üye
    ivanfer Avatarı

Son Giriş
    18.04-2010
    Saat
    01:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben anlamış değilim hala,bizim tür hastalıkların çoğunda ilaç milaç yok deniyo
    O doktorun tutumu neden öyle dediklerinize katılıyorum sanki moral bozmak için orda,ama bide o Bülent Elibol isimli o prof Türkiyede el atmadığı hareket hastalıkları bölümü kalmamış gibi evet bizde biliyoruz çapımızda hastalığımızın ilacı yok ama çok etkileri var,olumsuz etkileri asgeriye indirmek için doktora gitmek bu denli şiddetlli kızma yöntemi gerektirir mi?
    Yav millet tamam bizim tür hastalıkların tedavisi,ilacı yok ama neden bu kadar prof yetiştiriliyo sırf teşhiş ve tanı için yeterli miktarda doktor yetitirilsin bizim tür hastalıklarda hiç değilde o kadar seneler okumask kitap bitirmek zorunda kalmasın doktorlar.Belki ukalalık olcak ama ihtiyaç fazlası o zaman o tür tepkiler veren doktorlar.Hem devletin kıdemli doktoru olmasınlar devlette yok yere o kadar maaş vermesin fazlalıklara.
    Birçoğumuz gibi benim umudum şuan sadece Çindeki kök hücre tedavisi.varsın olsun para tuzağı,varsın olsun kanser olayım(sözüm sonuç olumsuz,boşa diyenlere)çaresiz beklemektense bu iyisi değilmi,ne kadar para döktüm şuana kadar bu fa için,birçoğumuz gibi..

Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon