Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kibele Avatarı

Gerçek Adı
    gülçin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben uzun zamandır giremedim. bugün maillerinizi gördüm. çokkkkkk teşekkür ederim. çok güzel şeyler söylemişsiniz
    ben hafta sonları rehabilitasyon merkezine giidiyorum. bunu devlet karşılıyor ve servis beni evden alıp eve bırakıyor. devlet karşılıyor şöyle, bi rehabilitasyon merkezine gittim, raporlarla birlikte,beni rehberlik araştırma merkezine gönderdiler ve oradan rapor aldım ,yılda bi kez yenileniyor ve ömür boyu geçerli, rehebilitasyon merkeziini beğenmezseniz değiştirebiliyorsunuz.
    fizik tedavi hocaları var. ben çok memnunum.
    sevgiler

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasil bi fisiK terapi (Havuz,makine...)

Üye
    kibele Avatarı

Gerçek Adı
    gülçin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi bizim sinir sistemimiz zayıf olduğu için bazı hareketleri yapmamız güç, ama sürekli hareket edersek yapabiliriz , en azından duruşumuz düzelir. fizik tedavi hareketleri yapılıyor bana. ayaklara kum torbası takılıp yürüyüş bandı - bisiklet ve merdiven çalışıyoruz. yatarakta köprü ve sırt, lastikle kol vb hareketler yapıyoruz. ben memnunum. ilk gittiğimde yapamadığım şeyleri rahatlıkla yapabiliyorum.
    aslında en çok yüzme öneriliyor bize ama ben henüz gidemedim . çalışıyorum zaman çok bulamıyorum.
    mesajları hemen cevaplayamıyorum kusura bakmayın

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12