Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nu.fatma Avatarı

Gerçek Adı
    fatma nur
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 12 yıldır ugraşıyorum bu hastlıkta ilk başlarda yardımsız yürüyemiyordum ama spor yaparak egzersizler toparlandım ve şimdi günlük hayatımı sorunsuz sıkıntı cekmeden sürdürebiliyorum

Üye
    yakamoza Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    26.12-2015
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Fatma Nur Hanım spor,egzersiz'i biraz tarif edebilirmisiniz.Teşekkürler...

Üye
    spor07 Avatarı

Gerçek Adı
    mukadder
    Son Giriş
    26.07-2017
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,önce koşma yetenegim gitti sonra sağ elim yazı yazamaz oldu.ve konuşamz duruma geldim.konuşurken karnım çsı ok acıyord(diyafram).her yanım titriyordu sizin gibi dilim bile.titremem bitti iyilesti.sesli okuma yparak konuşur duruma geldim.çok spor yaparak dengemi hemen hemen düzelttim .çörek otu yagı mı yoksa kendisini mi tavsiye edersiniz.konuşmam hala bozuk elim eskisinden daha iyi ama cok gayret ettim sürekli yazı yazdım.ne önerirsiniz .3 ay içinde ayagım ,elim ve dilim gitmişti. Tam olarak teşhis konamadı (mr,idrar,kan omirilik sıvısı gen tahlilihep temiz çıkıyor)bu hasalık 3 ay gibi kısa sürede ilerler mi.hala hastalıgımın sca olduguna inanmıyorum .
    Ama dengem hala sorunlu merdivenleri tutmadan inip çıkamıyorum.başka ne önerirsiniz has.ilgili tıp da bir gelişme olursa paylasın lütven tesekkürler saygılar

9 sadece

Üye
    rmysklc96 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim tavsiyem kayserideki dr.yılmaz kliniğine gitmeniz. Q10 ve b vitamini almanız. Uzay terapisi hidroterapi ve re-step öneriyoru

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12