Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    18:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    brainport denge cihazı http://www.gencbilim.com/haber/haber...er.php?id=3582 belki işimize yarar bi bakın isterseniz...........

benim anlamadıım ark şu: bu denge cihazı sadece vertigo hastaları için geçerli diolar.hemde şöle yazıolar: brainport denge cihazı iç kulakta oluşan denge ve tüm sinir sistemleri ile oluşan hastalar için kullanılır dior.bizim şu sülük fa sinir sistemi ve beyinle alakalı.beyin komut vermior sinir sistemleri de harekete geçmior.konyada falan olsa denge cihazı gideçem ama yok.ank ist falan varmış.

haaaaaaaaa bide şöle diolar.fiyatı pahalı falan diolar. eğer kendin satın alırsan pahalı. onu da zaten gidip hemen almıoersun ki. önçe bi hastaneye gidiorsun orda 5 gün tedavi görüorsun denge cihazı ile.faydası olursa cihazı satı nalıorsun ve evinde uyguluorsun.

bençe gidip bi denemek gerek. kaybedeçek neyimiz var ki.size soruom.fa lı kim kullan mış yaada kimler.....denemek lazım...her yerden köstek yedik bi de ordan yesek bişi kay betmeyiz herhalde

size soruom bu zorlu ve bi o kadarda bizim için değer li olan savaşa VAR MISINIZ YOKMUSUNUZ??

eğer bi adam soğuk k savaştaysa ........savaşmıorsa ....kendine eder....vede...sonuda kendi bulur ....başkaları bundan zarar görmez umursamaz...bu durum afrika daki yaşama benzer. orda hayat ve yaşam zordur .ama bunu kim anlar. k,im ekmek yerken düşünürki onları.. bizim savaşımızda böledir.kimse düşünmez .sadece sen varsındır bu savaşta ve bide senin gibi olanlar.

HİÇ DURMA VE BEKLEME... KENDİNİ MODİFİYE ETME ZZAMANI GELDİ VE GEÇİOR BİLE........EĞER SEN KENDİNİ ŞİMDİ MODİFİYE ETMEZSEN İLERİKİ ZAMANLARDA PARÇAN ZOR BULUNUR HEH.....

KİB.AEO..BYEEEEEEEEEE.... YAMAKASİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

msn adresim:style_ataksi_@hotmail.com... e postalarınızı bekliom

Üye
    ercan1990 Avatarı

Son Giriş
    09.02-2010
    Saat
    18:16
    Yaşadığı Yer
    Malatya / MERKEZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

brainport denge cihazını bende araştırdım bi an umutlandım istanbulu aradım medikallae görüştüm 7000 euro+kdv ücret aldım devlet karşılamıyormuş ama başvuru yapmışlar istanbulda ethica şifa hastanesi var orda kbb uzmanı irfan aksoy var irfan hocaylada görüştüm fa lılar üzerinde denemediğini söyledi ama denemek isterseniz 1000ytl civarı bir ücret verdi daha sonra fizik tedavi hocamqa sordum oda ankarada bi profesör ile görüşmüş oda bana para tuzağı gibi görünüyo demiş ama parası çoksa alsın demiş ) dana sonra malatya turgut özal tıp merkezinde bir hocaya sordum ve cihazın fa ile ilgili olmadığını söyledi vertigo hastaları için dedi (bende fa hastasıyım)

konuşmak istersen: ercan kurnaz
    pachola__44@hotmail.com

Üye
    paşakızı Avatarı

Son Giriş
    26.08-2016
    Saat
    01:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bu haberi daha önce okudum hiç olası gelmiyor bana insan para tuzağı olduğunu düşünmeden edemiyo bu benim fikrim yinede denemek isteyenlere karışmamak lazım

Üye
    yasmin_akın Avatarı

Son Giriş
    06.07-2008
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar fa hastalarında olumlu sonuclar oldugunda önce cok iyi arastıralım sonra olumlu yada olumsuz cevapları lütfen hepimiz paylasalım cemile saygılarımla

Üye
    themis Avatarı

Son Giriş
    05.02-2009
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende araştırıyorum bestaş group diye bi firma getirmiş türkiyeye istanbulda tedavi şekli hangi hastalarda etkili oluyor fiyatı konusunda sorular sordum yerleri ulusta cevap bekliyorum alınca size de iletirim umarım faydalı olur

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    buunu unutunuz heralde sorun beyincikte
    beyin ve beyincik farkli
    oylebi alet faydali olmaz bence
    yoksa coktan duyulurdu piyasaya cikmadan yani