Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu bir tür doğal ilaç(destekleyici, %100 faydalı ama hastalığı %100 tedavi etmiyor. CoQ10 da %100 faydalıdır gibi düşünebiliriz.) Bu destekleyiciden daha iyisi var adı yanlış hatırlamıyorsam "Defratax" . Birde; internet üzerindeki alışverişlerde sanal kart kullanırsanız aklınız dolandırılmakta kalmaz.

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende baktım birkaç siteye hiç olumlu bişey yazan yok. Anlaşılan buda fos çıktı.

Ya zaten 1860 dan beri tedavi edilelemeyen f.a yı bir ilaç tedavi edecek üstelik 30 gün içinde. Birde yazmışlarki tedavi ediyor bari destekleyici yazsalar gam yemiyecem. Arkadaşlar şunu sakın unutmayın ister ilaç ister kök hücre ne olursa olsun biz gen tedavisi olmadan tedavi oldum diyemeyiz. Çünkü bizim hastalığımız genetik. O yüzden gen tedavisi olmadan iyileştiriyom diyenlere inanmamalıyız bence.
    Evet bencede bunlar kredi kartı dolandırıcıları olabilir çünkü ödeme hemen hemen her kredi kartı ile yapılıyor (Adamlar haklı ne kadar çok kart o kadar çok yoluncak kaz ).

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    18:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onur rdşm gen tedavisi diyorsunda gen tedavsi zordur.şimdiki konu dr lar için kök hücre. kök hücre gibi büyük çaplı bi olay bitmeden gen tedavisine başlanması zordur.

IPS kök hücre çalışmaları var şimdi.çinde fareler üzerinde denendi. ıps kök hüçre embriyonik kök hücrenin bi nevi geliştirilmişitir.benzeride diyebiliriz.

zaten somatik kök hücre bi nevi işlevini bitirdi.zaten somatik kök hücrenin genetik bi hastalığı tedavi edeceğini sanmıyorum.embriyonik kök hücre de tam tedavi etmez .ama faydası yok ta denemez.

tek çaremiz şimdilik kök hücre haplar falan fos.böle çıktı çıkaçak diyeceğimize denemek lazım .şöle düşünün hayatınızda yapacağınız son tedavi olarak düşünün.zaten bu kök hücrede hiç bi dr fa ya tedavisi başlandı demez.ama 15 sene sonra dermi buda bi ihtimal....haydi herkese kolay gelsin

isvişredede embriyonik kök hücre tedavisine başlandı.

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hilmi kardeşim üstte yazdığım yazıyım tekrar okursan kök hücreye fos demediğimi göreceksin. Ben ataxotab için fos dedim...

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    18:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yok krdşm ben sana bişi demeedm zaten .sen yanlış anlamışsın.sen demişsin ya gen tedavi için .ben ona diyorum.yani gen tedavi %100 tedavi edebilir belki ama biz göremeiz büyük ihtimalle krdşm.elimizdekilerle yetinmeliyiz yetinmek zorundayız.

ıps kök hücre embriyonik kök hücrenin bi gelişmişidir.ama görevleri aynıdır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12